.cfg uzantısı değişti yardım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Ağu 2011
233
0
ARKADAŞLAR BEN COUNTER STRİKE 1.6 ONNLİNE OYNUYORUM KULLANDIĞIM BAZI ÇOK İYİ CFG LER VAR ACABA BUNLARI KULLANIRKEN NE KOD KULLANMIŞLAR DİYE Bİ BAKIYIM DEDİM CFG UZANTISINI DEĞİŞTİRDEN NOT DEFTERİNİ SEÇTİM SEÇİŞ O SEÇİŞ BİDAHA ESKİ FORMATINA GERİ GELMEDİ BAŞKA BUTUN CFG DOSYALARIN HEPSİ NOT DEFTERİYLE AÇILIYOR SIRF ONLAR DEĞİL NOT DEFTERİNİ AÇIYORUM DFRGHTEH GİBİ BİŞEY YAZIP KAYDEDİYORUM SONRA UZANTISINI ORNEK.CFG YAPIYORUM KAYDEDİYORUM ONUDA AÇTIĞIMDA NOT DEFTERİ OLARAK AÇIYOR.

ACABA BUNU DUZLETMENİN Bİ YOLU VARMI YANİ OYUNA GİRİYORUM EXEC ÖRNEK.CFG YAZINCA CFG AKTIF EDİLİRDİ ŞİMDİ İSE COULDN'T CFG GİBİ BİŞEY DİYOE ACABA NASIL DUZELTİRİM Bİ DUZENLEME PROGRAMI VARMI YADA BAŞKA Bİ ŞEKİLDE Mİ OLACAK LUTFEN YARDIM EDİN HAFTALARDIR URAŞIYORUM NE YAPTIYSAM OLMADI LUTFENNN YARDIMM !!! AYRICA BİLGİSAYARIM WİNDOWS 7 LAZIM OLURSA DİYE SOLİYİM DEDİM :diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo SON OLARAK ESKİDEN DOSYA UZANTISI DEĞİŞMEDEN ONCE DOSYAYI AÇTIĞIMDA ONUME BU DOSYAYI PROGRAMLARDAN BUL VE INTERNETTEN BUL GİBİ BİŞEY ÇIKIYORU GALİBA YARDIM EDİNN LUTFENN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:
11 Ağu 2011
62
0
  1. Başlat düğmesi
    4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33.png
    , Denetim Masası, Görünüm ve Kişiselleştirme ve ardından Klasör Seçenekleri'ni tıklatarak Klasör Seçenekleri'ni açın.
  2. Görünüm sekmesini tıklattıktan sonra Gelişmiş ayarlar'ın altında aşağıdakilerden birini yapın:
    • Dosya uzantılarını gizlemek için Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle onay kutusunu seçin ve sonra Tamam'ı tıklatın.
    • Dosya uzantılarını görüntülemek için Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle onay kutusundaki işareti kaldırın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
    • Bu adımları izlersen tüm dosya uzantılarını görebilirsin ve tahminimce sorunun kalmaz.
Microsoftun sitesinden alıntıdır.

Son düzenleme:

homeboy00

Üye
9 Ocak 2011
152
0
KArdeşim Bende Oynuyorum Her indirdiğim cfg yi bnde Not defteri olarak Açıyorum ama Oyuna girdiğimde exec örnek.cfg yazdıgımda gene aktiv oluyor. Dene istersen .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.