CGN Havuzundan nasıl kurturulum

20 Tem 2020
102
0
Sql
Merhaba,

Port açıyorum + dinliyorum Portumu aktif göstermiyor. Ve Rat çalışmıyor. Çok konu araştırdım ve CGN Havuzuna düşdüğümü farketdim havuzdan kurtulmanın yolları varsa söylerseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul
Cgn havuzundan kendin çıkamazsın ancak ve ancak ISS çıkarabilir

İSS, İnternet Servis Sağlayıcısı kelimelerinin kısaltılmış halidir. ... Belirli bir ücret karşılığında, telefon hattı veya geniş bant bağlantısı (kablolu veya DSL) aracılığı ile internete bağlanmamızı sağlayan servis sağlayıcılarıdır

20 Tem 2020
102
0
Sql
İnternet sağlayıcınızdan statik ip alcaksınız mecbur , başka yolu yok.
Ya da rat kullanmayabilirsiniz.

Rat kullanmadan hedefi düşüremiyorum ki hocam Rat gibi çalışan başka bir şey mi var ?

Cgn havuzundan kendin çıkamazsın ancak ve ancak ISS çıkarabilir

İSS, İnternet Servis Sağlayıcısı kelimelerinin kısaltılmış halidir. ... Belirli bir ücret karşılığında, telefon hattı veya geniş bant bağlantısı (kablolu veya DSL) aracılığı ile internete bağlanmamızı sağlayan servis sağlayıcılarıdır

Ben Azerbaycan-da yaşıyorum. Yeni bir eve taşınıcam şuanki modemim TP-Link fakat yeni taşınacağım evde KATV olacak o modem de CGN havuzuna düşermiyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul
Modem le bir alakası yoktur belki cgn havuzunda bile değilsiniz yanlış açtığınız için öyle sanıyorsunuz. Diyelimki cgn havuzuna düştünüz KATV işe yarayabilir.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,238
70
7,708
Merhaba,

Port açıyorum + dinliyorum Portumu aktif göstermiyor. Ve Rat çalışmıyor. Çok konu araştırdım ve CGN Havuzuna düşdüğümü farketdim havuzdan kurtulmanın yolları varsa söylerseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

statik IP alman gerekiyor mecburen

Ben Azerbaycan-da yaşıyorum. Yeni bir eve taşınıcam şuanki modemim TP-Link fakat yeni taşınacağım evde KATV olacak o modem de CGN havuzuna düşermiyim ?

proxy kullanarak deneyebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.