Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

kimyagerufuq

Yeni üye
10 Ara 2006
1
0
LwL :62:yo
itemLer :+7 fuLL chitin +7 glave var
master :açık değil
100 miLyona satacam alıcısı oLursa beyLer size gsm vereyim istdde oturuyorum gaziosmanpaşa da tel Şu 543 410 88 95 arayın görüşeLim

k12mando

Yeni üye
11 Ara 2006
2
0
Manes hertürlü item char alınır Priest olsun ama ve Abyss fire ile değiş edilir
GB ARANIYOR ÇOK SERİ ÜMRANİYE ÜSKÜDAR

demortaus

Yeni üye
6 Kas 2006
33
0
samsun
olımpıa

arkadaslar olımpıa dakı her turlu yardım we bilgilerinize acığım olımpıa da oynayan warsa mesaj atsın lwl 42 yım asas 3 saatte kastım 2 tane +6 cleawer we royal guardsman war ustum de

emre163

Üye
11 Kas 2006
120
0
beyler ben manesde orc 57-60 warrior hiç bi ex görevi yapılmamış manisa içinden char arıyorum satacak olursa bana özel mesaj atsın

feLon

Yeni üye
15 Ara 2006
1
0
mANESDE 61CHAR SATILIR ELINDE +8CLEVER LAR +2REBİRTH CHITIN DONLUK GERİS REBİRTH+1 CHİTİN SET
İRONX +7WAR ISTEYEN OKADA DONEBILIR COK İDAELA MASTERI ACIK BI CHAR KOCAELİNDEN SATILIKTIR

Static-X

Yeni üye
19 Ara 2006
1
0
62 LvL int priest Server :Beramus çok sağlam bir adam ayrıca bu charda 53 lvl mage ve 40 lvl archery var Fiyat:170 YtL ..

goko

Yeni üye
22 Ara 2006
2
0
arkadaşlar ben logosta 55+ adam almak istiorum yardım edın pls ıtemsız oLur (izmir)deım!!

ByTmR

Üye
25 Eyl 2006
249
3
Bursa
Olympia da 59 lvl itemsiz warriorjavascript:void(opener.AddText('[sm\=iwantattention.gif]'));self.focus();[/URL]javascript:void(opener.AddText('[sm\=kar.gif]'));self.focus();[/URL] araniyor. BURSA İÇİ
İlgilenenler [EMAIL="[email protected]:void(opener.AddText('[sm\=dont.gif]'));self.focus();
dont.gif
[/URL]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.