CharmQuell'in 'Gezginler' videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
876
Yani ne yapalım şimdi gezginler.net tarikat adına faliyet gösteriyorsa baykot mu edelim?
benim çıkarım varsa ve fayda sağlıyorsa ne için çalıştığının pekte önemi yoktur.

eğer baykot edelim diye düşünüyorsanız BİM,A101 gibi marketlerin bazı yöneticilerinin tarikatçı olduğu dedikoduları var şimdi bu marketleride mi baykot edelim?

d4rkanee

Üye
23 Ağu 2023
58
26
DarkWeb
Yani ne yapalım şimdi gezginler.net tarikat adına faliyet gösteriyorsa baykot mu edelim?
benim çıkarım varsa ve fayda sağlıyorsa ne için çalıştığının pekte önemi yoktur.

eğer baykot edelim diye düşünüyorsanız BİM,A101 gibi marketlerin bazı yöneticilerinin tarikatçı olduğu dedikoduları var şimdi bu marketleride mi baykot edelim?
Tamam ağam bu kadar sinirlenme sadece istediğim cevap bu değildi :)

7 Ağu 2023
99
55
buradaki programların çoğu eski sürümleri yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor
kendi sitesinden indirmek daha doğru pek kullanılmamalı sonuçta 3.taraf bi dağıtıcı yani yayınlacakları bir programa amaçlarını değiştirip virüs yerleştirmiyeceklerininde garantisi yok kullanıcı kitleside az değil sonuçta

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
13
1,173
Videoya yardımcı olan birini yakından tanıyorum biraz da spoiler vermişti o yüzden ne çıkacağını bildiğim için çok heyecanlandırmadı

27 Ağu 2023
69
18
Batman/Türkiye
eski zamanlarda baya populerdi istediğimiz programlar guncel şekliyle indirmesi var
charmquell şimdiye kadar yaptıkları detaylı anlatım sebep önem ve sonuç gibi anlatıyor gerçekten tebrik ediyorum adamı

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
11
716
bomboş video. site sahibi, reklamdan gelen kazanç ile istediğini yapabilir, istediği yere bağışlar veya bağışlamaz Charmquell neden bu kadar kasmış anlamadım sanki çok gizli bir bilgiyi açığa çıkarıyormuş gibi. 2-3 saat wayback machinede gezip şans eseri birkaç isme denk gelip aratmış.....

Watnea

Katılımcı Üye
9 Ağu 2023
332
175
#
Normalde bu tarz videoları severim diğer videolarını izlerim ama bu videonun başını sonunu ayrı abartmış

mit123

Yeni üye
10 Mar 2016
29
10
bomboş video. site sahibi, reklamdan gelen kazanç ile istediğini yapabilir, istediği yere bağışlar veya bağışlamaz Charmquell neden bu kadar kasmış anlamadım sanki çok gizli bir bilgiyi açığa çıkarıyormuş gibi. 2-3 saat wayback machinede gezip şans eseri birkaç isme denk gelip aratmış.....
vay agama bak sende yapsaydın da seni de görseydik bu ülkenin en büyük sorunu başarı kıskançlığı tebrik etmek egonuza kibrinize yakışmıyor değil mi anca küçük görün

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
725
5
335
23
Her zamanki gibi clickbate bir baslik , her sey sahteydi ne ? Isteyen istedigini yapar , istegini destekler kimsenin şahsı fikrine karışamazsınız .

mirac007

Üye
14 May 2016
68
1
14
Aga siz olayı kaçırıyorsunuz çocuğunda dediği gibi kitabın olduğu yerde birde tarikat liderine mi tapalim zaten kurallar belirlenmiş kula kul olmanın anlamı nedir? Sitenin gelir kaynağı seni daha da bu konuda inançtan soğutacaktır. ( örnek diyanet her geçen gün gelen paranın gittiği yer belli değil)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.