Cheat Engine Bilenler baksın

ozbdelix

Üye
6 Ocak 2013
157
0
Arkadaşlar Uzun Zamandır bu konuda araştırma yapıyorum fakat istediğim gibi bir sonuca ulaşamadım.

Arkadaşlar Ben TrGala nın yaptıgı gibi facebook üzerinden oynanan oyunlarda farklı kodlarla hile yapmak istiyorum fakat hiçkimse bu konuda birşey bilmiyor.

TrGala 'ya sordum sadece birkaç program ismi verdi.

Bilenler Lütfen yardım etsin!!!!

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Cheat Engine İle Hemen Hemen Her Oyunun Hilesini Yapabilirsin Ancak Oyunu Kapatıp Açtığında Kodlar Değişir Ve Tekrar Aynı Hileyi Yapman gerekir Fiddler ve Charles Gibi Programlarlada Oyun Hileleri Yapabilirsin Ancak İnternetteki Oyunların Hilesini Yapabilirsin.. Trgala İyi Bir Site Hileleri Güncel..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.