Cheat Engine kullanımını bilen yardım edebilir mi?

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
Transformice oyununu bilenleriniz vardır arkadaşlar, her hafta güncel olarak hilesi çıkan bu oyunda bu haftaki hilede sınırsız top atma dikkatimi çekti attığı topların şekli para ile satın alınan itemlerdi yani oyun içindeki eşyaların görünümünü değiştiriyordu.
Bundan yıllar önce sanalika tarzı bir oyunda item yaratıyordum swf edit yöntemi ile eğer bu konuda bilgili olan biri varsa yardımcı olabilir mi transformicede item yaratmak istiyorum.

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
Transformice oyununu bilenleriniz vardır arkadaşlar, her hafta güncel olarak hilesi çıkan bu oyunda bu haftaki hilede sınırsız top atma dikkatimi çekti attığı topların şekli para ile satın alınan itemlerdi yani oyun içindeki eşyaların görünümünü değiştiriyordu.
Bundan yıllar önce sanalika tarzı bir oyunda item yaratıyordum swf edit yöntemi ile eğer bu konuda bilgili olan biri varsa yardımcı olabilir mi transformicede item yaratmak istiyorum.

Ben birkaç yıl önce ETS 2 için seviye ve para hilesi yapıyordum heralde dediğin oyun içinde aynıdır yapılışı

Bu video yardımcı olacaktır

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=O5uyEgljUjo"]https://www.youtube.com/watch?v=O5uyEgljUjo[/ame]

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
facebook oyunları vesaire bu gibi oyunlarda yapmayı biliyorum fakat bana fiddler ile sunucu üzerinde değiştirmemi sağlayacak yöntem lazım teşekkür ederim yine de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.