Cheat Engine Yapmak İstiyorum Ama Daha Basiti

umutbjk12

Üye
18 Nis 2014
201
0
Arkadaşlar cheat engine gibi bir program yapmak istiyorum ama yeterli kodlama bilgisine sahip değilim amacım seçtiğim bir uygulamadaki herhangi bir değerin ram adresini bulmasını istiyorum yapılmışı var diyip geçiştirmeyin lütfen bende biliyorum yapılmışı var ama dediğim gibi kodlama bilgim yapılmışını anlamaya yetmiyor daha basit bir şekilde anlatabilicek varmıdır gelişmiş bir program olmasın sadece seçilen uygulamadaki değerin ram adresini versin istiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

BUYRUN RESİMLER BU UYGULAMAM YAZIDA YAZDIĞIM GİBİ BEN CHEAT ENGİNE GİBİ SEÇTİĞİM UYGULAMANIN İÇİNDEKİ DEĞERİN ADRESİNİ BULUCAK PROGRAM YAPMAK İSTİYORUM TEXTBOXA 14 YAZDIM DİYELİM RAMDE TUTULAN ADRSİ VERSİN İSTİYORUM YARDIM LÜTFEN

oZ7qg8.png

nGaRIY.png

FC1Q7F.png

45t7n5.png

Son düzenleme:

umutbjk12

Üye
18 Nis 2014
201
0

teşekkür ederim yorumunuz için kusura bakmayın resimleri koymayı unutmustum şimdi düzelttim resimleri koydum dedğiniz uygulamayı kendim yaptım orda sıkıntı yok ben dediğim gibi textboxa 14 yazdım diyelim oyunda para değeri 14 olsun o para değerinin ram adresini versin istiyorum

umutbjk12

Üye
18 Nis 2014
201
0
Daha basitimi arıyorsunuz hocam :)

yorum yapan yardımcı olmaya çalışan herkeze teşekkür ederim ama kodlama bilgim yok diyorum herkes bi link atıyo attıkları linkte zaten profesyonel kodlamalar var ben özellikle basit yazdım bana sadece uygulamanın içinde geçen değerlerin ram adresini getirebilicek bi kod parçası lazım adamlar projelerine birçok şey eklemiş kafam karışıyo bu niye burda diye dediğiniz gibi en basite indirgenmiş hali varsa link atabilirmisiniz veya anlatabilicek varmıdır mantığını sadece bu işlemi herkese teşekkür ederim yorum yapan yanlış anlamayın lütfen

keşke attığım linklere bir bakıp ondan sonra cevap verseydiniz

merhabalar öncelikle teşekkür ederim linkler için ama kodlama bilgim yetmiyo yardımcı olabilirmisiniz rica etsem

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.