Cheat Engine Yardım

Lethe92

Yeni üye
25 Ocak 2016
21
0
Merhaba arkadaslar elimde bir tür code var ben bunu bir porgram haline yada herhangi bi ara programda nasıl aktif edip oyuna inject edebilirim ? Cheat Engine ile bu code ları aktif edebilirmiyim veya ?

-------

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<CheatTable>
<CheatEntries>
<CheatEntry>
<ID>186</ID>
<Description>"NO SPREAD"</Description>
<LastState Activated="1"/>
<VariableType>Auto Assembler Script</VariableType>
<AssemblerScript>[ENABLE]
aobscanmodule(_NoSpread,TheDivision.exe,44 0F 2E 16 0F 84 E0 00 00 00) // should be unique
alloc(newmem,$1000,TheDivision.exe)

label(code)
label(return)

newmem:
mov [rsi],(float)1
code:
db 44 0F 2E 16 0F 84 E0 00 00 00
jmp return

_NoSpread:
jmp newmem
nop
nop
nop
nop
nop
return:
registersymbol(_NoSpread)

[DISABLE]
_NoSpread:
db 44 0F 2E 16 0F 84 E0 00 00 00

unregistersymbol(_NoSpread)
dealloc(newmem)
</AssemblerScript>
</CheatEntry>
</CheatEntries>
</CheatTable>

Lethe92

Yeni üye
25 Ocak 2016
21
0
abi adresi oluşturdum adres listesine geldi ondan sonra onun üzerinden mi add memory yapacam göremiyorum add memory seceneğini tam olarak nerde ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.