chkdsk %28 dondu

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
kolay gelsin beyler.
Arkadaşlar son 2-3 gündür bilgisayarım aşırı kasıyor diye sistem geri yükleme yapayım demiştim ve hard diskte bir sıkıntı olabileceğinden şüphe ediyordum. Sistem geri yükleme yaparken hata aldım, benden chkdsk onarması yapmamı istedi ve yaklaşık 3 saat önce onarmayı başlattım ancak son 2 saatten fazladır ki bu şekilde %28 de dondu kaldı ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen zaten elde olan 3 kuruşlun notebook onu da kaybetmeyeyim.

Bu gidişle android işletim sistemi kuracam bilgisayara az kaldı...

image.jpg

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Komple Format Gerekiyor Galiba Veyahut Hard Diskte Sorun Var
Soruna Benzer Bir Şeyi Bende Yaşadım Fakat Hard Diskin Ömrü Dolmuş %49 Arızalıydı Yeni Taktırdık Tıkır Tıkır Gidiyor :)

Yedek hard diskim var onu da bozuk bir pc den çıkarmıştım ama o yedek hdd nin içindekiler pc den önemli diyebilirim ve format atıp her şeyi kaybetmek te istemiyorum çünkü sinirden defalarca yumrukladığım bir sisteme sahip bilgisayarı tekrar onarma masrafına girersem daha da zoruma gider ve o bilgisayarı ikiye bölerim :inv

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.