Chorme Şaka Logger V1.1

Chorme

Üye
30 Tem 2013
176
0
İstanbul
+ Programın Sürümü : 1.1
+ Kullanılan Program Dili : Visual Basic 6.0
+ Programın Kaynak Kodu : Ben
+ Programın İndirme Linki : İndir
+ Açıklama : Bu Dosya Virüs bulundurmuyor temiz kodlarla yapılmış bir hata mesajı yolluyor bu hata mesajında virüslü mirüslü yazılar yazıor ve arkadaşınız buna kanıyor virüs yedi sanıyor fakat sadece bir hata mesajı aldı şaka logger v1 !
+ Winrar Şifresi : chorme

ednf.png

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
programın grafiklerini geliştirip biraz daha seçenek katıp örn.Virüs olustur filan diye sonra olusturdan sonrada virüs bilgisayra yerleşiyo gibisnden de güzel olurdu tebrkler. :)

Ayrıca Bilgisayarınız 5dk içinde çökücektir değil çökecektir olmalyıdı :)

Chorme

Üye
30 Tem 2013
176
0
İstanbul
Hatalarımdan Dolayı Özür Diliyorum Üstadlarım 3 Programım Daha Acemiyim Yeni Öğreniyorum kusuruma bakmayın .

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Hatalarımdan Dolayı Özür Diliyorum Üstadlarım 3 Programım Daha Acemiyim Yeni Öğreniyorum kusuruma bakmayın .

Fazla mütavazisin bu hevesle gidersen çok iyi yerlere geliceksin ben programcılık okuyorum ama bu kadar hevesli değilim :)

hatalarımdan özür dlerim demissin hata oldgundan değil sadece sana fikir veriyoruz istersen kabul edersin diye :)

Chorme

Üye
30 Tem 2013
176
0
İstanbul
Fazla mütavazisin bu hevesle gidersen çok iyi yerlere geliceksin ben programcılık okuyorum ama bu kadar hevesli değilim :)

hatalarımdan özür dlerim demissin hata oldgundan değil sadece sana fikir veriyoruz istersen kabul edersin diye :)

Kabul Etmemek Elimde Deil Verdiğiniz Fikirler Olağanüstü Olduğu İçin Eklememek Elimde Deil Sizin Verdğiniz Fikirlerden birşey Yaparsam Kesinlikle Adınızı Eklerim :=))

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kabul Etmemek Elimde Deil Verdiğiniz Fikirler Olağanüstü Olduğu İçin Eklememek Elimde Deil Sizin Verdğiniz Fikirlerden birşey Yaparsam Kesinlikle Adınızı Eklerim :=))

Sen iyi şeyler yapta yazmasanda olur bos ver.Bence daha işlevsel programlar yapmaa çalıs
bize hocamız zaman ayarlı bilgisayr kapatma programı yaptırarak basladı cpu ölçer bilgisayrda ki bilgileri anlık gösteren program yazmaya kadar öğretti sende bir yerdn basla bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.