Chrome adobe flash player otomatik engelleme sorunu

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Arkadaşlar ARC welde açıyorum apk yüklüyorum açtığım an Adobe Flash Player otomatik olarak engelliyor çok uğraştım izin ver yaptım engellenenler listesinden kaldırdım browseri kapattım açtım fakat faydası olması yardım ederseniz çok sevinirim
L0M77_-rTQuosQEUj_oWQA.png

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Mehabalar Flash Playeriniz çalışmıyor yada engelleniyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

Adobe Flash çalışmıyor
Adobe Flash çalışmıyorsa ya da aşağıdaki hata mesajlarını görüyorsanız aşağıdaki sorun giderme adımlarını deneyin.

Adobe Flash eski olduğu için engellendi
Eklenti yüklenemedi
Aşağıdaki eklentiler bu sayfada engellendi
Mobil cihaz kullanıyorsanız Flash Chrome'da çalışmaz.

1. Adım: Adobe Flash Player'ı açma
Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
Sağ üstte Diğer Diğer ardından Ayarlar'ı tıklayın.
Altta Gelişmiş ayarları göster'i tıklayın.
"Gizlilik" bölümünün altında İçerik ayarları'nı tıklayın.
"Flash" bölümünün altında "Sitelerin Flash çalıştırmasına izin vermeden önce sor (önerilir)" seçeneğini belirleyin.
Alttaki Bitti'yi tıklayın.
Web sitelerinin sormasını seçmenize rağmen bir web sayfasını ziyaret ederken bir istem görmezseniz şu adımları uygulayın:

Web adresinin solunda gördüğünüz simgeyi tıklayın: Kilit Kilit, Bilgi Bilgi veya Tehlikeli Tehlikeli.
"Flash"ın yanındaki Okları tıklayın.
"Bu sitede her zaman izin ver"i seçin.
Web sayfasını yeniden yükleyin.
2. Adım: Adobe Flash Player'ı güncelleme
Üstteki adres çubuğuna chrome://components adresini girin ve Enter'a basın.
"Adobe Flash Player"'ın altında Güncellemeleri denetle'yi tıklayın.
Flash içeriği olan sayfaya geri dönün. Otomatik olarak yüklenmezse sol üstte Yeniden yükle'yi Yeniden yükle seçin.
3. Adım: Chrome'un güncel olduğundan emin olma
Sağ üstte Diğer'i Diğer tıklayın.
Google Chrome'u Güncelle'yi tıklayın. Bu düğmeyi görmüyorsanız son sürümü kullanıyorsunuzdur.
Yeniden başlat'ı tıklayın.
Chrome güncellemesiyle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Chrome güncelleme sorunlarının nasıl düzeltileceğini öğrenin.

4. Adım: Adobe web sitesinden Flash Player'ı yükleme
Adobe Flash Player Install for all versions adresine gidin.
"1. Adımda" bilgisayarınızın işletim sistemini seçin.
"2. Adımda" "PPAPI"yi listesini veren seçeneği belirleyin.
Şimdi indir'i tıklayın ve Adobe Flash Player'ı yüklemek için adımları uygulayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.