chrome.exe Hakkında

enesisler

Üye
13 Mar 2016
63
0
istanbul
arkadaşlar şimdi bu fotoğrafta gördüğünüz gibi birüsrü chrome exe çalışıyor chrome kasıyor hiç daha once oluyodu ilk başta dil çevirisi yapmam başladı sonra gmail hesabıma giremedim falan sildim yukleme çalıştım bu kezde yuklemedi en sonunda yukledım bu kezde c

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Merhabalar,madem virüs vardı ozaman el ile silmeyle tamamen kalkacağını düşünmüyorum.Sağlam bir antivirüs programıyla bir taratın derim,ama format atarsanız sorun daha stabil çözülmüş olacaktır.
Bkz;https://www.fullprogramlarindir.com/kaspersky-antivirus-2017-indir-full-lisansli.html

Format nasıl atılır bkz;Bilgisayara format nasıl atılır? İşte en kolay yolu - Teknoloji Haberleri

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=lNPfzXzpH7Y&list=PLDUOF2Be-kzkhoWWgfT1f4VaAhoLH7NkV&index=3&t=0s[/ame]

İyi forumlar.

Son düzenleme:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar,

Chrome varsayılan olarak kapalı olduğunda bile arkaplanda senkronize olacak şekilde ayarlanmıştır. Bunu kapatmak için;

Ayarlar > İçerik Ayarları > Arka plan senkronizasyonu

Bu ayarı kapatmakla birlikte;

Ayarlar > Sistem > Google Chrome kapandığında arka plan uygulamaları çalıştırmaya devam et

Bu ayarı da kapatın. Bilgisayar açıldığında başlamasını engellemek için;

- Windows Penceresi + R tuşlarına beraber basın (Başlat > Çalıştır ile aynı şey)

- Başlangıç sekmesine gelin ve Chrome işaretini kaldırın.

Muhtemelen sorun çözülür.

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Chrome değilde Opera indirmeni ve kurmanı tavsiye ederim ücretsiz vpn ve reklam gizleyici var herhangi bir siteye girdiğinde o site senin bilgisayarında JavaScript çalışmasına izin vermiyor

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Chrome uzantılarına bakınız. Haberiniz olmadan eklenmiş bir uzantı varmı diye. Kullanmadığınız bir uzantı varsa veya haberiniz olmadan orada var olan bir uzantı varsa devre dışı bırakınız yada siliniz.

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
Bilgisayarına virüs bulamıştır büyük ihtimalle kökten kurtulmak istersen format öneririm.Format olmaz dersen "combofix"le tarat bilgisayarı daha sonrasında iyi bir antivirüs kullanmaya başlarsan sorun ortadan kalkar.(SAYGILARIMLA)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.