Chrome Girilen Şifreleri Öğrenebilirmiyim ?

moeq123

Yeni üye
5 Kas 2011
38
0
internette saçma saçma programlar buldum ama aradığım değildi sanırım

chromepass gibi birşey daha buldum tamindirden ama oda şöyle bi ekran var ne yapacağımı bilemedim

fb10m.png

CHROME Çerez geçmişi falan silmedim öyle duruyor facebook şifresini kaybettim ulaşmam gerekicek e-postaya bağlıydı

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
910
2
İzmir
Tarayıcı araç çubuğunda Chrome menüsünü tıklayın.
Ayarlar'ı seçin.
Gelişmiş ayarları göster'i tıklayın.
Şifre ayarlarınızı "Şifreler ve formlar" bölümünde düzenleyin:
Yeni bir web sitesinde oturum açtığınızda Google Chrome'un size şifreyi kaydetme istemi görüntülemesini istiyorsanız "Web'de girdiğim şifreleri kaydetmeyi öner"i seçin.

wasp61

Üye
23 Tem 2012
203
0
çanakkale
faceye gir. giriş yap sayfasında şu yolu izle (ama facebook şifren kayıtlıysa): araçlar-java script konsolu ordan en baştaki elements sekmesine tıkla ctrl+f yaparak "password" diyerek ara . ilk çıkan sonuçtaki type:"password" password'u sil yani type:"" haline getir şifre görüleceketir.

Defalt

Yeni üye
11 Ara 2015
41
0
cok basit dostum. chrome > ayarlar > gelismis ayarlar> sifreler ve formlar basligi altinda sifreleri yonet var. ona gir. her sitenin kayitli sifresi var. hangisini istiyorsan goster e tikla. yalniz pc de sifre varsa sifre ister normal kilt ekrani sifresini girersin.

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
1.Chrome'u açın.
2.Sağ üstte, Menü Menü simgesini tıklayın.
3.Ayarlar'ı seçin.
4.Alt kısımda, Gelişmiş ayarları göster'i tıklayın.
5."Şifreler ve formlar" bölümünün altında Şifreleri yönet'i tıklayın. Kayıtlı şifreleri içeren bir kutu görünür.
6."Kayıtlı şifreler" bölümünde, web sitesini seçip Göster'i tıklayın.
Bilgisayarınızı bir şifreyle kilitlerseniz bilgisayar şifrenizi girmeniz istenir.

7.Web sitesinin şifresi görünür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.