Chrome Neden Güvenli Değil ?

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
Arkadaşlar Çoğu Hackerdan Yazılımcıdan Duyuyorum Asla Chrome Kullanmayın Diye Sebebi Nedir ? Benim Chrome Senkronizasyon Hesabımla Yaklaşık 1.500 Sitede Üyeliğim Var Bunlar Kolaylık Sağlıyor Diğer Tarayıcılarda Google Hesabıyla Senkronizasyon Yapamıyorum Galiba.
Ram 2 GB Diğerleri Nasıl Etkiler Chrome Çok Ram Kullanıyor.

Ben Senkronizasyon Yapabilirmiyim ? , Hangi Tarayıcıyı Kullanmalıyım ? ve Neden Chrome Değil
Cevabını İstiyorum

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
choromeden hackleme yaptıgın zaman geride bıraktıgın kırıntılar kalıyor daha fazla yani diger tarayıcılara göre hack işlemlerini tor browser den yapmanı tavsıye ederim
bide mozilla frefoxx kullanmanı tavsıye ediyorum iyi forumlar....

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Chromium tabanlı tarayıcıların veri hırsızlığı yaptığı söylenir. Hatta bir sıralar bu baya gündemdeydi. Chrome a bir link yazıyordunuz mikrofonunuzun dinlenip dinlenmediği gözüküyordu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.