Chrome Sayfalar Yarım açılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kull4n12

Üye
10 Eki 2010
214
0
Adana
Merhaba arkadaşlar

şuan ki sorunum pc ye yaklaşık 1-2 saat önce orjinal yapmak için

Chew-WGA 0.9 u kullandım res atdım tekrar başlattım windows sürümüm orjinal olmuştu

fakat şimdi bilgisayarı açtığımda çoğu sayfaları yarım yamalak açıyor bazılarını ise hiç açmıyor.

Google Chrome kullanıyorum(Aynı sorun explorer de yapıyor). Virüs Programı kullanmıyorum. sistem win7 x64
Aynı modemden dier pc ile bağlanıyorum tıkır tıkır çalışıyor.
Orjinal yaptıktan sonra sistemde birşey ters gitmiş olmalı peki bu ne?

Bu neden olabilir bilgilendirirmisiniz ? çözümü nedir?

Son düzenleme:

yavuzselim46

Katılımcı Üye
31 Ağu 2011
341
0
ilk once choromeyi tekrar kurmani tavsiye ederim duzelmesse cookileri sil o da olmazsa choromenin uyumluluk ayarlarindan choromeyi kurdugun isletim sistemiyle uyumlu yap

kull4n12

Üye
10 Eki 2010
214
0
Adana
format cd si takılı iken cmd ye bir komut yazıyorduk neydi o /sc ?

sfc /scannow hatırladım

malesef bu kurtarmadı durumu

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.