Chrome Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edi35

Yeni üye
27 Ağu 2007
23
0
Arkadaşlar chrome üzerinden herhangi bir web sayfası açtığım zaman 'Ads by Offers Wizard' adında otomatik reklamlar açılıyor.pop engellemesi olmasına rağmen.Bir türlü kaldıramadım.İşi bile arkadaşlardan yardım rica ediyorum.Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

edi35

Yeni üye
27 Ağu 2007
23
0
Her hangi bir web sayfası açtığım zaman sol üst köşedeki gibi reklamlar otomatik açılıyor.Ayrıca sayfa içinde arama butonuda çıkıyor.Sorunu bir türlü çöezmedim malesef.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yüklü bir program tarayıcı na reklam gönderiyor olabilir 1 ay önce bendede vardı bu sorun nasıl cözdü günü hatırlamıyorum ama buyuk ihtimalle bir programı kaldırmış olmalıyım. .

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Ads by OffersWizard'ı kaldırmak için bir malware, yani zararlı yazılım temizleme programına ihtiyaç vardır. Bunlardan biri Adwcleaner, diğeri de Malwarebytes anti-malware programıdır. Bunlar indirdikten sonra bilgisayarını tarat, var olan zararlı silinecektir. En son olarak chrome'u kaldırıp tekrar yüklemen ile sorundan kurtulacaksın.

rc19984

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
364
0
tarayıcına hiç bir şey yapamıyorsan ayarlar kısmının en altın sıfırla var oraya tıkla eyer yine olmassa kesin çözüm chrome sil bidaha yükle

Lkalke28

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
330
0
İstanbul
Programlar Kısmına Program Kurulmus Olabilir Ordan Kaldırın Hocam Olmadı Ayarlar - Uzantılar Kısmından Eklentileri Kaldırın. Yada Chrome yi Sıfırla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.