Chrome sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heryerdeselam

Yeni üye
10 Eki 2012
17
0
ben yeni üyenizim öncelikle herkese selam. sizebi sorunumu anlatıp yardım istiyorum . sorunum şu bilgisayarımı her açtığımda chrome ile internete bağlanıyom ama her girdiğimde sizin bu site araması çıkıyor . bazende her hangi bir site açtığımda yeni sekme halinde açılıyor acaba bunu nasıl engelleyebilirim ayarlar kısmından baktm herhangi bir farklı durum yok bu olay 3 gündür oluyor mesela bi futbol müsabakası izlerken yeni sekme açılıyor. ne gibi bir hata var anlayamadım bütün ayarlara baglantılara baktım hatta geçmişifalan sildim ama düzelmedi bu sık sık olmuyor sadece ilk seferde nete baglanırken oluyorya kapatmam gerekıyor ya bi 5 dakka falan sitede kalmam gerekıyor bunları yapınca bir daha tekrarlamıyor.. sizin ününüzü duydum allah yardımcınız olsun .. sadece yardım istiyorum .. kolay gelsin...
:confused:

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Chrome Tekrar yükleyiniz.Büyük ihtimail chrome ayarlarınızı degişdirip engellemişler.Yani girdiginiz bir siteden virüs kapmıssınızdır. Chrome silip tekrar kurun.

Ne olur ne olmazda yinede pc yi bi taratın

heryerdeselam

Yeni üye
10 Eki 2012
17
0
işin garip tarafı ilk seferde oluyor sonra kesiliyor ve açılan yani aranan site türk hack team sayfasını arıyor direk olarak bende acaba bizde mi hacklendik dedim yaa :)... yardımlarınız için sağolun bi uygulayalım düzelecekmi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.