[?] Çift Üniversite

qaz74

Yeni üye
30 Eyl 2012
20
0
Merhaba saygıdeğer THT üyeleri, ben bu sene 10. Sınıfa geçtim. Kafamda yavaştan üniversite planları oluşmaya başladı. Okul başarım yüksek hedeflerim YTÜ, İTÜ, Boğaziçi gibi bir üniversitede Yazılım Mühendisliği okumak ve Kara Harp Okulunu(KHO) bitirip asker/subay olmak. Ben bu ikisini de vatan için yapmak istiyorum ama KHO okumak için azami yaş 20 yani daha öncesinden bir üni. diploması alma olanağım yok, peki ya KHO'dan sonra başka bir üni. okuyabilir miyim yoksa birinden vaz mı geçmem gerekli? Bilgisi olan biri yardım ederse memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.