Cihazınız Şifreleniyor Nedir?

25 Haz 2016
53
0
I ♥ TR
Arkadaşlar tabletin şifresini değiştirirken yanlışlıkla cihazınızı şifreleyin e bastım. Şimdi tablet "Şifreleniyor" yazıyo. Ne kapatabiliyorum ne bişey yükleniyo sadece ne olacak bi sorun çıkarır mı bana ?

hares42

Katılımcı Üye
1 May 2016
492
0
düşlerülkesi
Normalde cihaza pin koduyla giriş yapıyodum şifre yoktu. Kilit modelini koymaya karar verdim. İlk baş normal şifre koydum. Sonra farkedemeden cihazı şifrele ye bastım. Yarım saat oldu ekran benbeyaz yükleniyor diyor.

kapatma tuşuyla kapanmıyormu basılı tut olmazsa ses verip powere bas böyle kombinasyonlar dene belki kapanır
marka model ne

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
Andeoid heralde cihazınız. Eğer öyleyse (çoğu cihazda işe yarar) ses açma,ses kısma ve güç tuşuna uzunca süre(15-20sn) basılı tutun cihazın anakartı gelen gücü kesip kapanacaktır. Sonra eğer cihaz düzgün çalışmassa stock rom atarsınız :) iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.