Cihazlardaki Tüm Geçmişe Çok Kolay Erişin#DarkHeaLLeR

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
[COLOR="WhiteMerhaba;

Arkadaşlar sizlere güzel bir programı tanıtmak istedim . Bu program nedir?

Programımız, ''[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/qJ6FN"] [COLOR="White​

Son düzenleme:

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
Hocam sağ olun güzel bir konu fakat bi sorum olacak, 2-3 ay önce silmiş olduğum WhatsApp mesajlarının yedek dosyalarına ulaşabilirmiyiz bu Dosya yöneticisi aracılığı ile ? Örnek veriyorum, WhatsApp klasörünün içerisinde bulunan databases klasörünü açtığımızda msgstore-2018-11-02.1.bs.crypt12 bu ve buna benzer bir takım yedeklemelerin mevcut oldğunu görüyoruz ama yüklemek istediğim tarihteki veri burada bulunmuyor tekrar getirebilirmiyiz hocam umarım anlaşılır olmuştur.

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Hocam sağ olun güzel bir konu fakat bi sorum olacak, 2-3 ay önce silmiş olduğum WhatsApp mesajlarının yedek dosyalarına ulaşabilirmiyiz bu Dosya yöneticisi aracılığı ile ? Örnek veriyorum, WhatsApp klasörünün içerisinde bulunan databases klasörünü açtığımızda msgstore-2018-11-02.1.bs.crypt12 bu ve buna benzer bir takım yedeklemelerin mevcut oldğunu görüyoruz ama yüklemek istediğim tarihteki veri burada bulunmuyor tekrar getirebilirmiyiz hocam umarım anlaşılır olmuştur.

O sizin watsaptaki yedeklemelerinze bagli sanirsam gorusmeler degil belki ama.fotograflar alinabilir

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
O sizin watsaptaki yedeklemelerinze bagli sanirsam gorusmeler degil belki ama.fotograflar alinabilir

Eyvallah anladım hocam sağ olasın.

Merhaba, BU konu ile whatsapp konuşmalarınızı geri alabilirsiniz, ama yinede %100 garanti vermek mümkün değil. Telefonunuzun rootlu olması gerekli sadece.​

Yinede bi ihtimal var yani, bir takım araştırmalar yapılırsa olur veya olmaz diye kesin bi sonuca varılır elbet. Tamamdır eyvallah hocam sağ olasın.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,551
837
Semerkant
Vestel cihazlarda yüklü geliyordu ama tam kullanamıyordum.
Biraz daha sade ve açıklayıcı konu olmuş.
Ellerinize sağlık.

RaySoonLie

Yeni üye
29 Eki 2018
27
0
O klasörleri rootlu bir cihaza yollayıp orda wp ye giriş yaparsak daha sağlıklı olacaktır muhtemelen tüm konuşma datalarini wp ye yansıtır.Konu için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.