Çılgın Türk 3 - Tanıtım Konusu (Dinamik,Botnet,Tamamen Otomatik SQL İnjection,...)

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Çılgın Türk 3 - Tanıtım Konusu​

Bir süre boyunca forumdan uzak kaldım fakat bu durumu şuan düzeltmiş bulunmaktayım proje çalışmalarına tekrar başladım.

ŞUANA KADAR YAPILAN YENİLİKLER - BİLGİLENDİRME

• Net Framework desteği 6.0'ya yükseltildi.
  • Üst Düzey yetki ile çalışacak.
  • Yeni projede baştan tasarlandı.
  • Multithread kullanılacak.
  • Modül sistemi eklendi.
  • Giriş için modüller eklendi.
  • İnternetsiz kullanılabilmeniz için modüller.

Merhaba arkadaşlar 10-09-2015 tarihinde paylaşılan Çılgın Türk 2'nin üstünden nerdeyse 2 ay geçti
artık 3 için çalışmalara başlama vakti geldi bu konuda yeni Çılgın Türk 3'ün içerikleri,tahmini bitiş tarihi,ekip alımları ve bazı yeni özelliklerin tanıtımı yapılacak.

-------------

ilk olarak yeni ve Çılgın Türk 3'ün baş tacı özelliklerini anlatıcam.

1-CT Dinamik

Kullanım Amacı: Wifi Hack
Açıklama: İmzamda görmüştürsünüz yeni projem fakat bunu Çılgın Türk ile birleştirmeyi daha mantıklı gördüm :)

2-Tamamen Otomatik SQL İnjection

Kullanım Amacı: Web Hack
Açıklama: önceki versiyonlara ek olarak sistemde iyileştirmeler yapılacak ve kolon sayısı bulma,veri çekme gibi işlemleri otomatikleştirilecek

3-CT Botnet

Kullanım Amacı: Saldırı
Açıklama: Bu program Çılgın Türk kullanıcılarını bir nevi bot yapıcak ama bunu seçebiliyorsunuz tabi ki ama çoğu kişi bunu kabul etmez diye düşünerek server oluşturma'da eklenecek
.

4-CT Rat

Kullanım Amacı: Hack
Açıklama: Bildiğimiz rat normal ratlara göre daha sade bir arayüz yapılacak ve çok daha kolay bir kullanımı olucak.

5-CT Crypter

Kullanım Amacı: Gizleme
Açıklama: undetecterlarımız(U1 Öğrencileri) 3 ay sonra projenin crypter kısmında büyük iş yapıcak. peki ne mi online bir crypter hizmeti sizlere Fud crypterlar sunacaklar program üzerinden detayları çıkınca öğrenirsiniz :)

-------------

Bu 5 ana özellik üzerine düştük şimdilik peki sadece bunlarda mı ibaret diyeceksiniz hayır detaylı özellik listesi aşağıda :)

• Grafiksel yenileme yapılacak.(aynı temaya benzer olacak fakat hazır tema kullanılmayacak)
  • Multithread kullanılarak yeni bir projede tüm sistemler baştan ayarlanacak böylece netframework vb. hatalar kaldırılacak.
  • Giriş sisteminde arada bir programın canı sıkılıp sizi görmezden gelmesi düzeltilecek.(Misafir girişi kaldırılacak.)
  • Gizlilik bir üst seviye'ye taşınacak bundan sonra bağlantı ayarları uzaktan yönetilecek ve sizi çalışmayan bağlantı ayarlarının verilmesini engelleyecek böylece bağlantınız kesilmeyecek ve çok daha iyi bir gizlilik seviyeniz olucak buna adres değiştirme'den hwid değiştirmeye kadar her şey dahil.(sadece program açıkken yapılacak bu değişiklikler)
  • Program için internet işlemlerinizi yapabilmeniz için özel bir tarayıcı eklenecek bu tarayıcı tor'a denk değil fakat işinizi görür.
  • V.I.P Kısmı kaldırılacak ve herkes'e ücretsiz sunuculacak.
  • Güncelleme işlemi direk program üzerinden yapılması planlanıyor şimdilik.
  • Kayıt işlemlerin de ki sorunlar engellemeye çalışılacak.
  • Bağlantı ve Güvenlik ayarları tamamen size bağlanacak seçilecek adres'den uygulanan protokollere kadar.
  • Otomatik sistemler yenilenecek(ayrı bir program içine vermeyi düşünüyoruz.)
  • Port tarayıcı kısmına yeni özellikler eklendi.(Port açma,mevcut portlar ve portları kullananlar)
  • Yeni dökümanlar ve ar-ge eğitim kampının eğitim dökümanları verilecek.
  • Diğer kısmında bir çok yenilik var.(Facebook,twitter,scripts,exploit...)
  • Dork yapıcı büyük oranda geliştirilecek.(Mantıklı kelime üretimi,dil çevirme,online dork alma)
  • Arama motoru hızlandırılacak ve yepyeni adreslerden arama işlemi kullanılacak.
  • Admin panel bulucu için fazla bir yenilik yok.
  • Brute Force WP için fazla bir değişiklik yok.
  • Brute Force X İçin büyük oranda değişiklik yapıldı.(tek siteye özel değil toplu)
  • Sql hack yenilikleri yukarıda bahsedildi.
  • İndex yönetici geliştirilecek.
  • Reset modem kaldırılacak daha yararlı bir hizmet eklenecek.
  • IP Bul'un çok saçma bir hizmet olduğu düşünüyoruz bunun yerine daha genel bir hizmet eklenicek verdiğiniz adrese dair tüm bilgileri vericek bir program.
  • Şifreleme kısmında yepyeni şifreleme yöntemleri eklendi.
  • Exploit yazıcı eklendi.
  • Crypter yukarıda bahsedildi.
  • Saldırı yukarıda bahsedildi.
  • Özel bir virüs şifreleme hizmeti.

-------------
-------------
-------------

Tahmini Bitiş tarihi >>> 20.05.2016

Tahmini resimlerin eklenme tarihi >>> 10.03.2016

Tahmini beta yayın tarihi >>> 01.04.2016

-------------
-------------
-------------

Son düzenleme:

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1
ÇılgınTürk 2 Yi Bazı Kullanıcalar Bulamıyor Ve Sürekli Sorun Yaşanıyor Rica Etsem Buraya Atar mısın ? Çılgın türk 2nin Linkini.

lowery

Yeni üye
19 Eyl 2015
33
0
Çılgın türk 3 te güzel olacaktır umarım çılgın türk 2 her konuda bilmeyenlere bir kolaylık oldu teşekkür ederim

Pehor

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
881
0
Sabırsızlikla bekliyoruz özellikle misafir girişini kaldirmaniz iyi olmis herkez normal sekilde giris yapsin en güzeli

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Ct nedir :trl

ula
ula h
ula ha
ula har
ula harb
ula harbi
ula harbi f
ula harbi fi
ula harbi fiş
ula harbi fişe
ula harbi fişeq
ula harbi fişeqs
ula harbi fişeqsi
ula harbi fişeqsin
ula harbi fişeqsin h
ula harbi fişeqsin ha
ula harbi fişeqsin haa
ula harbi fişeqsin ha
ula harbi fişeqsin h
ula harbi fişeqsin
ula harbi fişeqsi
ula harbi fişeqs
ula harbi fişeq
ula harbi fişe
ula harbi fiş
ula harbi fi
ula harbi f
ula harbi
ula harb
ula har
ula ha
ula h
ula

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Uste beni özel cagirmissin.Denek diye Gercekten onure etti :trl

Şaka bir yana harika.Ama giriş kismini daha duzgun yapmani isterim dogrusu.Cok fazla sorun yasayan oldu.

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
U1 sınıfı öğrencisi olarak geçen 18/54 olan crypter üzerinde uğraşam dedim 23/54 oldu nasıl oldu bende bilmiyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.