Cimerden Hakaret Yüzünden Şikayet Edildim

Hackerth

Üye
9 Ara 2017
69
0
Bir kızın herkese açık olan fotosunu shoplayıp(vucudunu yamulttum kötü bir shop yok) yüzü güzel olmayan **** prim kasıyor diye post atmıştım çok önceden, bugün aldığım mesajda bu gönderiyi cimere hakaretten verdiğini gördüm bir şey olur mu sizce böyle önemsiz her şeye bakıyorlarmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Cevap: Cimerle ilgili Acil

Dostum izinsiz yapılan her şey suçtur haberin olsun eti ise ceza alırsın özür dile ayrıca primi neresi ile kastigi önemsiz sen prim vermiyorsan takma gerisini

egzy37

Yeni üye
29 Şub 2020
1
1
geçmiş olsun hocam uyarı veya idari para cezasına çarptırılırsın en fazla

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
Allah böyle yaratmış tipi olmayabilir ama sen ağırlığını koymalıydın ayrıca kişi dokunulmazlığı var kimsenin fotoğrafını izinsiz indirip kullanamazsın üstüne vücudunu shoplayıp gülünç halede alay edilcek hale getirmen bile saçma bi düşünce bence en kısa zamanda bunun yaptığın kişiden özür dile :)

Gelmqq

Üye
2 Ara 2020
130
1
0
Hocam bende hakaret konusunda korktum şikayet eder diye discord hesabımı sildim mesajida sildim bence hesabı sil yada banlat

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,710
böyle şeyler yapmaman gerekirdi. haklı olarak sizi şikayet etmiş. bunun sonucunda para cezası alabilirsiniz. burada durum sadece hakaret değil özel hayatın gizliliği de var. kısacası bence özür dileyin ve konuyu kapatın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.