Çin Komunist Partisi / Turan Ordusu ~ Anka Saldırı Timi

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
aGAqpQ.jpg

Çin,Uygur Müslümanlarının Pasaportlarına El Koyuyor.Çin Hükümeti,Doğu Türkistan'daki Uygurlardan Pasaportlarını Önümüzdeki Şubat Ayına Kadar Devlete İade Etmesini İstedi.
Ek Olarak Çin Hükümeti Sincan'da Ortaokula Kadar Tüm Sınıflarda Türkçe'yi Yasakladı.

Zalim ve Kalleş Çin Devletinin Müslüman Soydaşlarımıza Uyguladığı Zorbalıkların , Hakaretlerin ve Yaptığı İşkencelerin Ardı Arkası Kesilmiyor Aksine Gün Geçtikçe Artıyor !
TÜRK'lerin ve Dahi Müslüman Soydaşlarımızın Bu Derece Küçük Düşürülmesine , Çeşitli Hakaretlerin ve İşkencelerin Reva Görülmesine Zinhar Gönlümüz Razı Değildir !
İşte Bu Sebeple Bizler TurkHackTeam.Org Olarak Siber Alanda , Acımasız ,Zalim ve Emperyalist Çin Devletine Yönelik Saldırılarımızı Arttırarak Devam Ettireceğiz , Gerçekleştirdiğimiz Operasyon Sonucunda Çin Komunist Partisine Mesajımızı Bıraktık.

Herkes Şunu Bilsin ki ;
TurkHackTeam ve TÜRK Milleti Mücadelesini Asla Bırakmayacak !

Kod:
[URL="http://www.zone-h.org/mirror/id/30006875"][CENTER][B][COLOR="Red"]jstzjgdj.gov.cn Hacked Notified By ZoRRoKiN[/COLOR][/B] [IMG]http://www.zone-h.org/images/star.gif[/IMG]
[/CENTER][/URL]

Son düzenleme:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
bizede Yardımcı Olsanız Sadece Yetkili Kişiler Hackliyor Bukadar Bilmeyen Kişi Ne Yapıcak Bizede yardımcı Olun bizde Yapalım 1.5 senedir burdayım hiçbirşey öğretmediler 2 defa posta kutumu temileidm okadar çok yardım istedim

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
bizede Yardımcı Olsanız Sadece Yetkili Kişiler Hackliyor Bukadar Bilmeyen Kişi Ne Yapıcak Bizede yardımcı Olun bizde Yapalım 1.5 senedir burdayım hiçbirşey öğretmediler 2 defa posta kutumu temileidm okadar çok yardım istedim

Kardeşim bizde senin geçeceğin yollardan geçtik , annemizin karnında öğrenmedik ya bunları değilmi, bak hack ve güvenlik alanında kendini geliştirmeyi gerçekten istiyorsan önünde engel yok forumda hack ve güvenlik hakkında istemediğin kadar konu , döküman , görsel , videolu anlatım , bulunmakta en basitinden örnek olarak şu anki seviyen için sana ne lazımsa herşey bu bölümde mevcut

Web & Server Güvenliği - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.