Cinema 4D Farklı Bir Tasarım//Victory

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Herkeze Merhaba Cinema 4D İle Epeydir Ugrasıyorum(2 haftadır)Birseyler Ortaya Çıkmaya Basladı Uzaydan ,yıldızlardan Vazgeçemedigimi Az Çok Bilirsiniz:) Tüm Tasarım Herşey Bana Aitdir Yapımı 7,5Saat Sürdü Biraz Uzun Ama :) Lütfen Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz Video'yuda İzlemeyi Unutmayınız :)

Video:Cinema 4D Koridor|Victory Art - YouTube

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Room sen yaptıysan harika cidden harika ancak o nesnenin amacını çözemedim dostum ? Nesne yerine bannerimiz olsaydı mükkemmel olabilirdi :)

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Room sen yaptıysan harika cidden harika ancak o nesnenin amacını çözemedim dostum ? Nesne yerine bannerimiz olsaydı mükkemmel olabilirdi :)

Öncelikle Teşekkürler Tüm Tasarım Vs Bana Ait :) Yapmak İstedigim Paradox Yaratmak Bu Videoyu İzlersen Demek İstedigimi Anlarsın Harika Şeyler Var :) THT İbaresi Vs Bulundurmama Nenedim Daha Acemiyim Yani Strandart'ın Üstünde Çalışmalar Yapmaya Çalışacagım :)
Link:Box - YouTube

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.