CISM (Certified Information Security Manager)

Birjapon

Yeni üye
20 May 2020
1
0
CISM – Nedir ?

Herkzeze Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Bu il Konum Hatam Ve Yanlışlarım için şimdiden özür dilerim yazım yanlışalrım olabilir :) CISM yani Certified Information Security Manager (Sertifikalı Bilgi Güvenliği Yöneticisi)
CISM daha fazla para kazanma ve kariyer açısından avantaj manasına gelmektedir . Bağımsız araştırmalara göre CSIM ödenen ve en çok aranan setifikalar arasında yer almaktadır . Yönetim odakılı CISM sertifikası ulusal arası güvenlik pratiklerini destekleyen ve ve kurumsal bilgi güvenliği yöntemini tasarlayan , yöneten ve güvencesini sağlayan profesyonellerin tanınmasını sağlayan bir setifikadır.Not: CISM Sertifikası Nasıl Alınır ? Konusu ileriliyen günlerde gelecektir
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.