Clash of Clans Hesabım çalındı nasıl qeri alırım

NobodyDoes

Üye
10 Ara 2015
162
0
Dakka
eğer gmail varsa sıkıntı yok ama yoksa şimdiden unut derim ama belki bilen arkadaşlar olabilir diğer arkadaşların yorumunuda oku

NobodyDoes

Üye
10 Ara 2015
162
0
Dakka
gmaili güncel kulandıgın bir pc den şifremi unuttum seçeneğini dene
büyük ihitmal alabilirsin diye düşünüyorum

28 Ağu 2015
157
0
yeni bir clash aç ve desteğe mesaj at sana girdiğin telefon modeller açtığın ay/yıl felan soruyor

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
kARDESİM SANA BELKİ ALABİLİRİM SEN BANA MAİLİ AT BANA ALIRIM BELKİ ÖZELDEN YOLLA BENDEN OYMUYOM ZATEN ÖNCEDENDE THT DE BİRİ COC HESABI ÇALINMIŞTI BEN GERİ ALIP VERMİŞTİM BELKİ SENİNKİNİDE ALIRIM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.