Clash Royale Sahte Hile Scripti Kurulum - Hostinger Upload Çözümlü

RazerCore

Yeni üye
19 Mar 2017
33
0
Merhaba beyler bu gün Türkçe olan bir fake Clash Royale Hile scriptini paylaşacağım. Çevirisini kendim yaptım herhangi bir sıkıntı yoktur kurulumu çok kolay. Demo sayfası burada:

Clash Royale Gems Hack - Clash Royale Gems Free

Şimdi kurulumuna geçelim:

İlk olarak verdiğim linkten dosyamızı indiriyoruz (Rar Şifresi: EliteBey):

CLASHROYALEHACK
VirusTotal

İndirdikten sonra zip dosyasının içindeki CLASHROYALEHACK adlı dosyayı masaüstü ne atıyoruz. Attıktan sonra option.php dosyasını not defteri (artık ne kullanıyorsanız) ile birlikte açıyoruz ve şöyle bir yer açılıyor:

5QWA1z.png


Tırnak içinde buraya e postanı yaz yazan yere e posta adresimizi yazıyoruz. Tırnaklar silinmesin sonra sıkıntı olur.
Kaydedip çıkıyoruz. Daha sonra bakın burası çok önemli clashroyalehack dosyasının içindekileri ctrl+a yapıp seçerek arşive ekle diyoruz. Açılan pencereden zıp seçip tamam diyoruz.
Geldi sıra hostingere atmaya. Hostingere upload yapılmıyor biliyorsunuz ama ben bu sorunuda çözdüm arkadaşlar. Şimdi hostingerden bir hosting açtınız varsayıyorum sonra şurayı buluyoruz:

okBLbQ.png


Gösterdiğim yere tıklayıp oluşturduğumuz zip dosyamızı seçiyoruz ve upload ediyoruz. İşlem tamamlandığında bir süreliğine ftp den de bağlanıp kontrol edebiliyorsunuz sunucuyu (24 saat falan sonra tekrar bi upload yapın olur.). Bu arada upload takılırsa denemeye devam edin sonunda yüklüyor. Artık Bir işimiz kalmadı sadece kurbana siteyi açtırıp bilgilerini girmesini sağlamak.
 
Son düzenleme:

RazerCore

Yeni üye
19 Mar 2017
33
0
Konuyu Tekrar Düzenledip Kısaltılmış Linki Kaldırdım Ve Verdiğiniz Virustotali Ekledim Teşekkürler
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.