Classroom Spy Pro v3.7.1 (sınıfınızdaki veya iş yerinizdeki bilgisayarları görüp kont

!nFiNiTe

Kadim Üye
21 Şub 2011
5,915
3
Hell
20110414170022.jpg

Classroom Spy Pro v3.7.1 (sınıfınızdaki veya iş yerinizdeki bilgisayarları görüp kontrol edin) | 10.9 MB

Classroom Spy Professional
, kendi bilgisayarınızdan anında sınıfınızda veya iş yerinizde bulunan bilgisayarları görüp kontrol edebileceğiniz bir uzak masaüstü programıdır. Classroom Spy Professional ile tüm kontrolü elinize alırsınız. Bu şekilde kim ne yapıyor anında görebilirsiniz. Ayrıca bilgisayardaki tüm aktiviteleri kaydedebilir, bilgisayarı kapatabilir, yeniden başlatabilri veya beklemeye alabilirsiniz.

Özellikler
* Canlı olarak size bağlı olan tüm bilgisayarları görüntüleyebilirsiniz.
* İstediğiniz ekranı karşınızdakine gösterebilirsiniz
* Kontrolü ele alabilirsiniz
* AVI dosyası olarak tüm aktiviteyi kaydedebilirsiniz
* Kapatma, yeniden başlatma gibi işlemler yapabilirsiniz
* Uzaktan bağlantılı bir şekilde kurulum ve ayarlamalar yapabilirsiniz
* LAN, WLAN, VPN ve Internet’te kullanabilirsiniz
* Şifre koruması sağlayabilirsiniz
* Çoklu görüntüleme yapabilirsiniz

Download Freakshare
http://freakshare.com/files/6umpwkgn/Class...ez.net.rar.html

Download Uploaded
Classroom Spy Pro 3.7.1mayo…rar (10,90 MB) - uploaded.to

Download Wupload
Get Classroom Spy Pro 3.7.1mayonez.net.rar on Wupload.com

legioner08

Yeni üye
14 Ağu 2011
14
0
Hocam ALLAHınızı seversenız su programu kullanmayı bana bı gosterın yaa ALLAHın adını verdım yaa :)) bılen varsa telefondan arayayım su programı bı ogretın bana lutfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.