Cleaner One Pro V6.6.0.2986 - İndir

ZiksthemW

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
889
40
Oslo
cleaner-one-pro-icon.png


Bu uygulamanın birincil kullanımı, ihtiyacınız olmayan dosyaları silmektir. Belgeler veya fotoğraflar gibi gereksiz dosyaları ve kopyaları bulmak için tüm cihazınızı tarar. Tamamlandığında, hangi dosyaları kaldırmak istediğinizi seçebilir ve tek bir tıklama ile silebilirsiniz. İstenmeyen dosyalardan daha fazlası, bilgisayarınızı daha büyük dosyalar için de tarayabilirsiniz. Ardından, saklamaya değer olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Diğer bir öne çıkan özellik ise, belgeleri ve klasörleri güvenli bir şekilde silmenizi sağlayan dosya parçalayıcıdır. Başkalarının görmesini istemediğiniz hassas bilgileriniz varsa, bu yardımcı olabilir. Ancak, dosyaları tamamen kurtarılamaz hale getirdiği için uygulamayı kullanırken dikkatli olun. Bir belgeyi yanlışlıkla kaldırırsanız, bir veri kurtarma aracı kullansanız bile onu asla geri alamazsınız.

Belirtildiği gibi, uygulama aynı zamanda bir uygulama yöneticisi ile birlikte gelir. Tüm uygulamalarınızı listeler ve bunları ada, tarihe veya boyuta göre düzenlemenizi sağlar. Ayrıca uygulama, başlatma yöneticisini kullanarak başlatıldığında otomatik olarak açılan programları takip etmenize de yardımcı olur. Cleaner One Pro basit bir arayüze sahiptir. Ayrıca, dosyaları tarama ve silme sırasında arka planda çalışabilir.


TIKLA - İNDİR
veya
Kod:
https://en.softonic.com/download/cleaner-one-pro/windows/post-download?ex=BB-1798.5
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.