ClixSense - Güvenilir PTC Sitesi

kralvsteam

Üye
3 Ağu 2009
108
0
Video : Clixsense Make Money - İnternetten Para Kazan - YouTube

Son günlerde hepimizin sıkıntısı ödeme konusunda sorun çıkarmayan, güvenilir bir PTC sitesi bulmak. Gerçekten çok uzun zamandır araştırıyorum ve sonunda doğru adresi buldum. Daha önce bu yolla kazandığım parayı da premium üye olmak için harcadım.

17$ Yıllık premium üyelikle kazancınız 2 katına çıkıyor.

Çok farklı para kazanma methodları sunuyor.

Dileyenler için her konuda ayrıntılı açıklama yapabilirim.
Paypal'a ve çek ile ödeme yapılabilir. Tabi en uygunu paypal.

Her referansınız 1 doları geçtiğinde 0.50$ kazancınız oluyor.

Araştırmalarım ve aktarmaya çalıştığım bilgiler tamamen kendi çabalarımın ürünüdür. Referansımdan üye olursanız çok sevinirim. Sorularınıza açığım.
Kolay gelsin arkadaşlar.

REFLİ KAYIT

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.