cloud-m.biz yeni açıldı 3 günlük site doluşun

Kripot

Yeni üye
10 Mar 2016
30
0
Öncelikle S.a beyler size şimdi yeni bir kazanç sisteminden söz etmek istiyorum kingways xabo getmyadds rightrise gibi siteler eğer bilmeyenleriniz varsa açıklayayım siz bu sitelere para veriyosunz miktarı size kalmış 10 dolar attınız mesela xabo ya ay boyunca size yaptığınız yatırım üzerinden size %5 kar ile yüzde 3.75 arası kar veriyor.(bu miktar genel olarak 4 ün üstünde kalıyor).Her neyse konumuza geçelim cloud-m.biz diye bir site açıldı bu sitenin en iyi tarafı bu siteye yatırdığınız para ömürlük olarak size dönüyor böyle siteler en fazla 2-3 ay ayakta kalır site yeni olduğu için koparabildiğimizi koparmaya bakalım...Daha 3 gün oldu açılalı aynı kingways gibi günlük %10 kar sağlıyor bu da demek oluyorki 10 dolar yatırdığınız zaman 10 gün içinde 10 dolar size geri geliyor.İsterseniz 10 dolarınızı geri çekersiniz isterseniz her gün 1 dolar çekersiniz eğer siteye güveniniz yoksa tabi..Diyelim 10 gün bitti paranızın hepsini kurtardınız sitede hala 10 dolarınız var yatırım yapmış olduğunuz şimdi 10 gün sonra 10 dolar çekip siteye yatırdığınız taktirde 20 dolar yatırım yapmış olacağınız içn günde 10 dolar üzerinden 1 dolar kazanacağınız için 20 dolardan 2 dolar kazancaksınız günlük olarak.Her 10 günden sonra günde 1 dolar daha fazla kazanmış olacaksınız.Bide biraz risk aldık diyelim 100 dolar yatırdık 10 gün sonra 100 dolarımız birikti 100 doları çektik içimiz rahat artık site kapansa bile elimizden bişey gitmemiş oluyor.şimdi günük olarak bize 100 dolar yatırdığımız için 10 dolar gelecek her gün parayı çekip sisteme geri yatırırsak eğer 10 gün sonra günlük alacağımız para miktarı 10 dolardan 20 dolara çıkacak yani her 10 gün sonra alacağınız para mikarı 10 dolar artacaktır.Aradan 100 gün geçti diyelim site hala ayakta sizin içerde 100 dolarla başladığınız için 1000 dolarınız birikti günlük 100 dolar geliriniz var her gün 100 dolar alırsanız bi ayda 3000 dolar geliriniz oluyor yani yatarak para kazanmış olacaksınız tabi bu size bağlı isterseniz 10 dolar ile başlayın isterseniz 100 dolar ile başlayın.Anlamadığınız yerler olursa pm atın telefon numaramı veririm özel olarak size detaylı bir şekilde anlatırım.Referansım olursanız ayrı olarak sevinirim beyler emeğe saygı teşekkürler...REFERANS LİNKİM:Https://cloud-m.biz/?ref=zadazada1 REFSİZ LİNK:https://cloud-m.biz ödeme kanıtları burda arkadaşlar btc olarak yattı 2 kere çektim btc ilr doların fiyatını karşılaştırın tabi btc nin fiyatı oynadı ama aşağı yukarı aynı olacaktır kolay gelsin şimdiden bol kazançlar

Son düzenleme:

IMP4L4

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,356
2
Odeme kaniti eklenmesi lazim.

Yoksa konu silinir.

Konuyu daha iyi aciklamak icin renkli yazilar kullanin

Refsiz link eklenmesi lazim.

Kolay gelsin.

Kripot

Yeni üye
10 Mar 2016
30
0
Bana biraz zaman vermeniz lazım bugün payeer hesabım onaylanacak dün işleme sokmuştum bügün 100 dolar yatıracam akşam ödeme kanıtını eklemeye çalışırım diğer geri kalan problemleri şimdi hallediyorum

IMP4L4

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,356
2
Bana biraz zaman vermeniz lazım bugün payeer hesabım onaylanacak dün işleme sokmuştum bügün 100 dolar yatıracam akşam ödeme kanıtını eklemeye çalışırım diğer geri kalan problemleri şimdi hallediyorum

Konuyu silip odemeyi alinca konuyu tekrar acabilirsiniz.

Veya not olarak

Odeme kaniti eklenecektir vb yazabilirsin.

Odeme kanitini gec atma. Yoksa konun silinir.

Dolandiriciliga girer boyle yaparsan.

Koly gelsin.

Kripot

Yeni üye
10 Mar 2016
30
0
geçici bir ödeme kanıtı ekledim kendi ödeme kanıtımı akşam konuya ekleyeceğim teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.