CloudFlare Bypass

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Site yöneticisi dikkatli ise bulamazsın. Site yöneticisi çok dikkatli ise bulsan da işe yaramaz. Bkz: hdp.org.tr

Resim upload veya verilen linkin başlığını yazma gibi sitenin kendisinin bir linki okuma olayı varsa ip bulucu sitelerden link verirsin. Host ülkeyi biliyorsan ip range'i baştan sona tarayıp sitenin sayfasını her ip'den talep edersin. Sadece router ipleri ve site yöneticisi dikkatsiz ise sitenin asıl ip'si 200 cevabı verir.

30 Tem 2017
107
0
Eğer sitede resim yükleyebileceğin bir alan varsa o alandan ip lpgger sokmaya çalış. Resmi daha doğrusu İp Logger linkini sunucuya indirecek. Bu nedenle linke girmesi gerekecek. O sırada sende İp Adresini al. Bir sürü yöntem var. Düşün başarırsın :)

Sunucunun gerçek ip adresine layer 4 ile vuracaksın değil mi?

Site yöneticisi dikkatli ise bulamazsın. Site yöneticisi çok dikkatli ise bulsan da işe yaramaz. Bkz: hdp.org.tr

Resim upload veya verilen linkin başlığını yazma gibi sitenin kendisinin bir linki okuma olayı varsa ip bulucu sitelerden link verirsin. Host ülkeyi biliyorsan ip range'i baştan sona tarayıp sitenin sayfasını her ip'den talep edersin. Sadece router ipleri ve site yöneticisi dikkatsiz ise sitenin asıl ip'si 200 cevabı verir.

Hocam özel mesajları aktif etme gibi bir düşünceniz var mıdır?

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba belki alltaki video işini görebilir ama ben kesin olur demiyorum sen denemelisin.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=HH1Qe39PRo0"]https://www.youtube.com/watch?v=HH1Qe39PRo0[/ame]

MWM

Üye
15 Mar 2017
215
1
Yok kasmadım. Küçük kayınbiraderim el öpmeye geldi, yeni evlendi, yoldan gelip yorgun olunca uyuyorlar. Birazdan gezmeye gideceğiz, yani çok aldırmadım, sadece bir test ettim.

Off.. kapatmıştım şimdi.. Link yukardaki yorumlardan birinde var.

Şuan Bulursanız 8 Botnet Var Kapatırız Kımde Varsa Versın Arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.