Cloudsigma Server Üzerinden DDOS / ExeOweR

xuAfen

Üye
7 Haz 2016
51
0
Hocam Kodları Tam Olarak Göremiyorumda Yazarkende Yanlıslık Cıkmasın Dıye Atar Mısın Acaba Yazdıgın Kodları? Teşekkürler :)

ExeOweR

Ar-Ge Ekibi Deneyimli
5 Mar 2012
3,401
1,105
exe.php
Anlatım Başarılı Teşekkürler

Yararlı Konu. Teşekkürler :RpS_thumbsup:

O bildiğin üstadddd O bildiğin "KRAL" Seviyorum abi seni.

Teşekkürler arkadaşlar işinize yaradıysa ne mutlu bana :)

Hocam Kodları Tam Olarak Göremiyorumda Yazarkende Yanlıslık Cıkmasın Dıye Atar Mısın Acaba Yazdıgın Kodları? Teşekkürler :)

sudo apt-get install unzip
unzip master.zip
cd hammer-master/
chmod +x hammer.py
./hammerpy

Komutlarımız bunlardır.

K1OS

Üye
9 Eyl 2016
133
0
anlattım diyorsun adamın konusunu almışsın ve alıntı yazdığını göremedim

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1
Siteye vurmadan önce 70 ping alıyodum vurmaya başlayınca 65 ping almaya başladım :p Cloudsigma serverleri yada script çok kalitesiz :D

j4ckd4ni3l

Üye
27 Haz 2016
84
0
-
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pejPxnUyAuc&list=FLn8kielL2WRFjxZ_SN3EwJg[/ame]

10 eylül de yayınlanmış video??? anlatım neredeyse aynı ?? ne diyorsun??

ExeOweR

Ar-Ge Ekibi Deneyimli
5 Mar 2012
3,401
1,105
exe.php
https://www.youtube.com/watch?v=pejPxnUyAuc&list=FLn8kielL2WRFjxZ_SN3EwJg

10 eylül de yayınlanmış video??? anlatım neredeyse aynı ?? ne diyorsun??

Hmm anlatımı ondan mı aldım diyorsun? Kusura bakmayın beyefendi bunu bilmeyen yok zaten millete özenip birşey de yapmam. Daha iyi bir anlatım yapmaya çalıştım milletle beni aynı safa koyuyorsan git onu izle fazla laf yapma, onlar daha çocuk karşında ki kimdir nedir necidir bilmiyorsun o yüzden ona göre cümle seç ve yerin de kullan.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.