Cmd den kod üzerınden Telefon Dinlemesii

sazazin61

Yeni üye
16 Eyl 2012
48
0
Arkadaşlar Cmd Programından kod uzerınden TELEFON DINLEMESI YAPILIYORMUŞ BURDA BI bölumde gördum ama sonradan Kaybettım acaba rastlayalar Lınkını atabılırmı

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
Ben öyle birşey hiç duymadım görmedımde Mantıgımada ters geldi her neyse Telefon dinlemek istiyorsan bunun için belirli bir ücret verip casus yazılım almalısın . telefonun Modeline Göre ben böylesini biliyorum iyi Forumlar:

RedData

Üye
3 Kas 2013
108
0
İzmir
Şu siyah ekranı hep windows cmd olarak goruyorsunuz telefon dinlemesini mantıgı sudur Telefon>Baz İstasyonu>Ana Sistem>baz istasyonu>Aranan telefon. Sanırsam boyle calısıyor eger boyle çalısıyorsa ana sistemi hacklemek gerekir bunun içinde sunucu bilgisi ister ve linux tabanlı işletim sistemlerde acık arar hacklersiniz tabi o kadar kullanıcıyı nasıl ayır edelir bilmem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.