Cmd ile Dosya birleştirme(Video'lu Anlatım) //TheKar1zma

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
güzel anlatmışsın eline sağlık ama kafama takılan bişey var.. neden npt defterini kapatırken kaydedilsin mi diye sormadı, bunu bilinçli olarak mı devredışı bıraktın.. diğer uzantılarda da olur demişsin, mesela mp3 ile txt olur mu? :) mp3+mp3 mü olmalı..

bu arada bişey ekleyeyim.. 2 dosya değil istediğiniz kadar dosya birleştirebilirsiniz..

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
güzel anlatmışsın eline sağlık ama kafama takılan bişey var.. neden npt defterini kapatırken kaydedilsin mi diye sormadı, bunu bilinçli olarak mı devredışı bıraktın.. diğer uzantılarda da olur demişsin, mesela mp3 ile txt olur mu? :) mp3+mp3 mü olmalı..

bu arada bişey ekleyeyim.. 2 dosya değil istediğiniz kadar dosya birleştirebilirsiniz..

İlk sorunuza gelirsek not defterini kapatmadan önce ctrl+s tuşu ile kaydettiğim için sormadı.
mp3+txt gibi farklı uzantılarda olmuyor komut işlemi hata veriyor.aynı uzantıda verim alıyorsunuz.
istediğiniz kadar dosyayı bu şekilde birleştirebilirsiniz

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
ctrl+s, sanırım görüntü kirliliğini sevmiyorsun :) Kafama takılmıştı sadece.. Teşekkürler..

KARTALBEY09

Katılımcı Üye
21 Şub 2008
403
0
DERİNLERDE..
Anlattıgın ıcın tesekur ederım ama Bu tip işlemler server.exe nın yapısını bozuyor gorevini yapmıyor paylasımın ıcın tesekkur ederim.

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
Güzel paylaşım teşekkürler.. Ben de birşey ekleyeyim.. C olması şart değil, D de olabilir.. Sadece cmd ye geçince iki defa cd.. yazmak yerine D: yazmanız da yeterlidir.. Tabi dosyalarınızı D ye atacksınız.. Tabi flash disk te olabilir.. G: veya F: yazarsınız.. Artık sürücü harfi her neyse..

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Güzel paylaşım teşekkürler.. Ben de birşey ekleyeyim.. C olması şart değil, D de olabilir.. Sadece cmd ye geçince iki defa cd.. yazmak yerine D: yazmanız da yeterlidir.. Tabi dosyalarınızı D ye atacksınız.. Tabi flash disk te olabilir.. G: veya F: yazarsınız.. Artık sürücü harfi her neyse..

örnek olarak Cyi verdim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.