cmd ile log yollama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rayas

Yeni üye
29 Haz 2007
45
0
baslıkta anlısalacagi gibi cmd ile log yollamayi bilen bide cmd ile ip bulma soylerseniz memnun olrum simdiden Tessekurler

..Virtual_King..

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
391
0
Oyunundaki kişiler sizin bilgisayarınızla direk iletişim kurmaz arada server vardır yani ipsini öğrenemezsiniz bunu ancak oyun yöneticileri görebilir..

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
Kardeşim msndeyken o kişiyle uzun uzun sohbet etmen gerek komut istemine gir
netstat -n
yaz
established yazan
78... 88.... 85.... ile başlayan kurbanın ip adresidir.ip adresi diyelim ki 78.87.92.19 birde yanında iki nokta üstüste olur şöyel yani
78.87.92.19:40591 bunun gibi büyük bir rakamsa odur.Sonra şifre yoksa gir modemine indir :D
Ha oyun kendi ip adresini kullanıyorsa ne yap et msn adresini al işin garanti olur :D

Son düzenleme:

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
cmd de loglama yok kardeşim ben çok uğraştım ama yok.Vbasice geç loglasan dahi bunu arka planda çalıştıramazsın .hstart kullansan da olmaz çünkü çoğu antivirüs bunu virüs olarak algılıyor.Niyetin trojan yazmaksa netcatı kullan linuxt komutudur ama windowsa uyarlanmışt halini bulabilirsin :D Ben arkadaşımın bilgisayarını ele geçirdim chat yaptık.Ama keylog olmaz umudunu kes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.