CMD Komut Sistemi öğrenme

cpsidbayebl

Yeni üye
28 Ocak 2023
4
0
hoşbulduk cmd komut sistemi bilgisi öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız öğrendigim bilgi ile türkiyeye saldırı yapan sitelere bende saldırı yapmak istiyorum.

Son düzenleme:

enkidum

Üye
12 Ağu 2010
100
25
Merhaba hoşgeldiniz.
Öncelikle mevcut konuları inceleyip ön bilgi sahibi olunuz.Araştırmacı olursanız forumda bir çok konuyu bulabilir ve istifade edersiniz.

İigili link altta;
Windows CMD KOMUTLARI

Eğer lünux işletim sistemi komutlarını öğrenmek istiyorsanız dediğim gibi sağ üstte arama bölümünden istediğiniz het konuyu bulabilirsiniz.

cpsidbayebl

Yeni üye
28 Ocak 2023
4
0
komutanım gönderdiğiniz Windows CMD KOMUTLARI çok işime yaradı lünux işletim sistemi komutlarınıda öğrenmek istiyorum dediğiniz üzere arama bölgesinde buldugum lünuxişletim sistemi dowland yaptım fakat açılmadı cmd ping bilgid
CMD üzerinden tek başına bir şey yapamazsın kendine bir ekip kurman gerekir ddos gibi işlemler fazla kişiyle olur.

CMD üzerinden tek başına bir şey yapamazsın kendine bir ekip kurman gerekir ddos gibi işlemler fazla kişiyle olur.
Hoş geldin aramıza

CMD atagı neden erken kesiyor karşı tarafın güvenlik duvarımı durduruyor bunu

Aramıza hoşgeldin githubdan toollar indirerek ve temel cmd komutlarını araştırarak etkili çalışmalar yapabilirsin.
bunu deneyeceğim

Merhaba hoşgeldiniz.
Öncelikle mevcut konuları inceleyip ön bilgi sahibi olunuz.Araştırmacı olursanız forumda bir çok konuyu bulabilir ve istifade edersiniz.

İigili link altta;
Windows CMD KOMUTLARI

Eğer lünux işletim sistemi komutlarını öğrenmek istiyorsanız dediğim gibi sağ üstte arama bölümünden istediğiniz het konuyu bulabilirsiniz.
bunun sebebi saldırı yapacagımız site kalkanı sağlam olmasından dolayımı

xArdaBeyx

Üye
22 Tem 2020
65
12
komutanım gönderdiğiniz Windows CMD KOMUTLARI çok işime yaradı lünux işletim sistemi komutlarınıda öğrenmek istiyorum dediğiniz üzere arama bölgesinde buldugum lünuxişletim sistemi dowland yaptım fakat açılmadı cmd ping bilgid

CMD atagı neden erken kesiyor karşı tarafın güvenlik duvarımı durduruyor bunu

bunu deneyeceğim

bunun sebebi saldırı yapacagımız site kalkanı sağlam olmasından dolayımı
Evet ne kadar ekmek o kadar köfte :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.