Cobra Driver Pack 2010 [StarTÜRK / TürkHackTeam]

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
startrk.jpg

Bu program ile format attıkdan sonra driver aramaya son.

Pc de yüklü olmayan pc nin ihtiyacı olan driverları tespit edip kendi database’inden otomatikman driverları yükler. Çok güzel kullanışlı bir programdır kulanımı kolaydır.
Kulanımı kolaydır resimde herşey anlattım zaten sorusu olan konu altına sorabilir.
Arşivlerde bulunması gereken bir programdır Cd atılıp formattan sonra gereken bir Program oldugunu düşünüyorum.
Programı indirip cd atıp kullana bilirsiniz die düşünüyorum.
Anlatım bana aittir linkleri ben upload etmedim . Fakat programı ben indirip kurdum denedim.

LİNKLER

PART 1

PART 2

Pass: hackhell

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.