Coc hesabıma birisi giriyor

KiNg DJ

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
588
1
28
KONYA
coc hesabıma birisi giriyor.gmail üzerinden hesabı incelediğimde tablet oldugunu görebiliyorum ve cihazı kaldıramıyorum.üstüne nerdeyse hesabı banlatacak ben birşey yapamıyorum bu kişiye. Sizce ne yapmalıyım.

not: Supercell ile iletişime geçildi.

Son düzenleme:

UNEX

Üye
30 Tem 2016
77
0
Support ile irtibata geç ve hesabın bütün cihazlardan kapatılmasını rica et. Sonra sen şifre ile tekrar girersin şifreyi değiştirince diğer gibi giremez.

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
Adam gmaili uçurmuş.Gmail şifre değiştir ayrıca 2 Adımlı doğrulamayı(telefona mesaj onayı geliyor) aktifleştir.Büyük ihtimalle pc ye keylogger atıp gmailini aldı.Yoksa telefona o kadar kolay virüs bulaşmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.