Çocuk Dergisi Kapak Çalışmam

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Merhaba arkadaşlar vize sınavı yerine geçecek bir dergi yapmam istendi böyle bir çalışma yaptım. Birçok küçük resimlerle birleştirdim. Nasıl olmuş ? :)

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Haklısın :) Bakalım bekliyorum senden bizim dergi içinde tasarımlar ;)

Ben dergiyi takip ediyorum elimden geldiği kadar. Ve iyi bir tasarım olmalı bence de. Bir şeyler düşündüm de aslında. Ama benden iyileri vardır onlar dururken söz söylemek bana düşmez diye düşünüyorum :)

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Ben dergiyi takip ediyorum elimden geldiği kadar. Ve iyi bir tasarım olmalı bence de. Bir şeyler düşündüm de aslında. Ama benden iyileri vardır onlar dururken söz söylemek bana düşmez diye düşünüyorum :)

Öyle duşunme onlar da en alttan basladı bu işe bence dene sansını ;)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Üniversitede hangi bölüm kapak istiyor ? yani hangi bölüm okuyorsun :)

ellerine sağlık çocuk lar için güzel olmuş renkle vs. gayet iyi ama sanki tanıdık yüzler daha akılda kalıcılığı arttırır gibi örneğin örümcek adamı kullanman daha akılda kalıcı olmasını sağlar gibime geliyor :)

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Üniversitede hangi bölüm kapak istiyor ? yani hangi bölüm okuyorsun :)

ellerine sağlık çocuk lar için güzel olmuş renkle vs. gayet iyi ama sanki tanıdık yüzler daha akılda kalıcılığı arttırır gibi örneğin örümcek adamı kullanman daha akılda kalıcı olmasını sağlar gibime geliyor :)

Edebiyat Öğretmenliği son sınıftayım. Dersin adı Çocuk Edebiyatı. Dergi yapmamız istendi ve bu derginin içeriği hocanın anlattığıyla aynı olmalıydı kapak dahil. Aslında haklısın öyle materyaller kullanılabilirdi ama didaktik olmazdı. Hocanın söylediği bu yanlış anlaşılmayayım :) Hoca çok beğendi. Abartılı yapanlar da oldu ama pek beğenmediğini söyledi hocamız. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.