Çocukken hep hayalinizdeki neydi ?

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Buyuyunce BordoBereli Olmak Küçüklükten Beri Subay OLmak İstiyorum :trl
Allah Nasib Edersede Hep Bu İşin Peşini Kovalayacağım

Hyd

Uzman üye
13 Ara 2015
1,011
0
Ankara
büyücü olmaktı :D merlini falan izliyodum sonra arayıcının efsanesi falan çok güzel geliyordu :D

Buyuyunce BordoBereli Olmak Küçüklükten Beri Subay OLmak İstiyorum :trl
Allah Nasib Edersede Hep Bu İşin Peşini Kovalayacağım

dostum öyle uçuk bişey değil ÖKK'ya girmek mülakatları geçtikten sonra 2 yıl psikolojik baskı üzerine kurulmuş bir kurs görüp olabilirsin

ancak puanları yüksek diye biliyorum

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
büyücü olmaktı :D merlini falan izliyodum sonra arayıcının efsanesi falan çok güzel geliyordu :D

dostum öyle uçuk bişey değil ÖKK'ya girmek mülakatları geçtikten sonra 2 yıl psikolojik baskı üzerine kurulmuş bir kurs görüp olabilirsin

ancak puanları yüksek diye biliyorum

Aynn Dostum Benim Anne Tarfı Çoğu Asker İnşallah Bende Subay Olurum
Puansa Puan Ölümübe Çalışırım :D

Mr. Immortal

Uzman üye
27 Mar 2016
1,278
3
Küçükken sevgilim olsun isterdim. Sevgili olunca çok havam olcağını sandım. Ama olmuyormuş. (Sakın görmesin benimki :D )

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
benim babamda asker bende oradan biliyorum en rahat bölüm muharebe :D mesaj geliyor komutana götürüyosun imzalatıp cevap yolladıktan sonra bitti yada dağda çanak antenle telsiz kurarsın

Ben Paraşütçü Subay Olmak İstiyorum :D

Bölüm Falan Varmış Dağcı Paraşütçü vs. : )

Hyd

Uzman üye
13 Ara 2015
1,011
0
Ankara
Ben Paraşütçü Subay Olmak İstiyorum :D

Bölüm Falan Varmış Dağcı Paraşütçü vs. : )

ohh en çok para alan :D paraşütten atlama 1.400 civarı bişeydi galiba yılda birkez de atlasan yine alırsın o parayı :D bide ohal bölgesine gittinmi 1.200 de ohal bölge parası alırsın 4.5-5 de senin maaşın toplam 7-8 olur :D

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
ohh en çok para alan :D paraşütten atlama 1.400 civarı bişeydi galiba yılda birkez de atlasan yine alırsın o parayı :D bide ohal bölgesine gittinmi 1.200 de ohal bölge parası alırsın 4.5-5 de senin maaşın toplam 7-8 olur :D

Ben Parası İçin Değil Gerekirse Hergün 1 Tas Çorbayada Razıyım Yeterki Subay Olayım : )

Hyd

Uzman üye
13 Ara 2015
1,011
0
Ankara
Ben Parası İçin Değil Gerekirse Hergün 1 Tas Çorbayada Razıyım Yeterki Subay Olayım : )

babam anlatırdı;

hakkarideyiz 1-1.5 ay oldu hala dağdayız sonunda tugaya gittik yastıkta uyuyamadım dışardan taş aldım geldim ona kafamı koydum diye anlatırdı :D

zor bi meslek sadece ÖKK mı yoksa KKK da mı olur

fallen2k3

Uzman üye
3 Eki 2015
1,256
0
Börteçine
Ne yalan söyliyim babam bana gerçekten iyi bi çocuk olursan ve dua edersen her dua n kabul olur demişti ve Anaokulunun çatısından atlayıp uçmaya çalışmıştım.Merak edenler için (kolumu kırdım)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.