Çocuklara Matematik Öğreten Program ( Türkçe )

SmaLLp!ch

Uzman üye
15 Kas 2008
1,375
0
www.turkhackteam.net/org
dyn002_original_164_168_pjpeg_2566837_39f9e7d8e3499d622989d2f5805a3e02.jpgAçıklama:

Program okul öncesi veya 1. - 2.sınıf ilköğretim öğrencilerine matematiği sevdirerek öğretme esasına göre hazırL*nmıştır.

Seslendirilmesinde çocukların kolaylıkla algılayabileceği ve onların psikolojilerine hitap eden bir dil kulLanılmıştır. Bu şekilde, çocukların alıştırmaları yaparken teşvik edilmesi ve yönlendirilmesi sağLanmıştır.

Etkileyici grafikler ve arka pLanda sürekli çaLan hafif bir müzikle beraber oldukça farklı etki sağLanmıştır.4 işlemi de içeriyor.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11 Mb.

Üretici: Funny Math for Kids

İndirmek için tıklayınız.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.