COİN Bölümü Canlandırma Birimi (CBCB) Kurulsun.!

18 Eki 2021
115
34
(KaraKale)
Merhaba sevgili Aile, iyi hafta sonları..
Benim, naçizane bir kaç önerim olacak.
Coin bölümü ile ilgili.

Ben 23/10/2021 tarihinde, tam 1 ay önce. Hiç anlamadığım, hayatımda hiç bir önemi olmadığı halde, sırf meraktan bir kripto borsasına üye oldum.
Sadece 112 TL bakiye yükledim ve batırmak için işe başladım. Ama bir şekilde bu parayı işletmeye başladım. Evet bu kardeşiniz, bu işi başardı.
..ve tabii ki cüzdanım'da bulunan miktar kadar batmıştır. Ama tekrar topladım ve bunu herhangi bir yatırım tavsiyesi ya da bilgi toplamadan yaptım. Unutmadan şunu da belirtmek istiyorum, Ekim 18 de foruma üye oldum ve konuları incelerken "COİN" bölümünü görünce bu faaliyette bulundum. Lafı çok uzatmadan konuya geçiyorum.
Ben, sevgili yönetim üyelerinden, bu bölümü gerçekten hayata geçirecek. Kripto dünyasında bilgili, yatırım tavsiyesi değil ama aile içi fikir alışverişinde bulunabilecek. Gerçek anlamda sıcak sıcak bilgiler getirip bizlere fayda sağlar, bizlerde (şahsım adına söylüyorum) forumda düzenlenen etkinliklere, basılan kitap, verilen reklam vb. gibi işler için toplanan fon havuzuna destekte bulunuruz. Benim, siz güzel insanlar gibi "herhangi bir teknik ya da sistematik" bilgim ve tecrübem yok. Uzun yıllar "KAPALIÇARŞI'DA" Babadan-Oğula sistemi ile ticaret yapmış birisiyim. Forumda benim de bir tuzum bulunsun istiyorum ve inanıyorum ki, bu bölümü aktif olarak kullanan her kişi bunu seve seve yapar.

Sevgili Arkadaşlar, saygıdeğer yönetim üyeleri, bu bölümü hep beraber faal duruma getirmemiz gerekir.

Sayın yönetim kurulu sizlerden ricam, lütfen bu konuyu etraflıca düşünün..

Saygılarımla; KaraKale²

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.