çok acil item kilitleme sistemi [metin2]

qunJack

Yeni üye
5 Eki 2015
18
0
Arkadaşlar lütfen yardım oynadığım serverde bi itemimi kilitledim fakat şifreyi unuttum yetkililer şifreyi veremiyor güvenliğiniz için veremeyiz diyorlar nasıl bu itemin kilidini açarım lütfen yardım edin

qunJack

Yeni üye
5 Eki 2015
18
0
işin zor adamlarla konuş ısrar et, aksi taktirde oyunu bırakıcam veya doğal hakkımı vermiyorsunuz diye dava açıcam de ciddiye alırlar.

la 3 kere ticket attım ne dedim demedim adamlar yok diyor veremeyiz ulan benim çar telefon doğrulaması gmail doğrulaması var gmaile gönder yada telefona mesaj olarak gelsin yok diyorlar güvenliğiniz için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.