ÇOK acil yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
arkadaşlar benim sorum şu bende bitdefender internet securty 2008 var ek program olarak ad-aware 2008 ve spyware doctor var ben bu ad-aware ve spyware doctordan birini silmek istiyorum ama hangisi daha çok işime yarar pek karar veremedim.
silme nedenimse spyware doctoru yüklemeden önce bilgisayar normaldi yükledikten sonra çok kasmaya başladı birşeyler oldu iki program bir birini zararlı içerik gibi görüyor.hangisini kaldırsam daha iyi olur söylermisiniz.
ya da bunlardan daha iyi bildiğiniz program varsa önerirseniz sevinirim.
ŞİMdiden teşekkürler...:secret

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
bence 2 sini de sil hack işiyli uğraşıyorsan bence 3 ünüde sil forumda arat daha güvenl,isini kesin bulursun nod falan ama internet security good :D:D

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
benim bilgisayarda kasper 2009 vardı avg yi deniyeyim diye sildim avg kullandım sonra avg yi pek beğenmedim kasperi kuruyum dedim bu seferde kasperi yüklerken avg nin bilgisyarda yüklü olduğunu söylüyor ve kasperi kurmuyor.bilgisayarın altını üstüne getirdim ama avg nin bir dosyası nı bile bulamadım nerde bu dosya bilen varsa söylesin kasperi kuruyum bencede kasper bi numara ama kurulmuyor lütfen yardımmmm

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
?

Neden Konu Başlığına Çok Acil Diye Yazıyorsun...

Forum Kurallarına Aykırı...

Ve Şimdiye Kadar Yukarıda Yorum Yazan Arkadaşlar Belirtmemi Bu Durumu...

Neden Forum Kuralları Okunmuyor ???

http://www.turkhackteam.net/forum-kurallari-t25068.html?p=118242#post118242

dostum acil çünkü son programı yükledim ve bilgisayarda tuhaf şeyler oldu.ve bilgisayrın internet bağlantısı sorunu falan vardı o yüzden başlığa çok acil yazdım.çünkü hangi programı silmem sorunu çözer diğe sordum.ha benim acelem bilgisayarın bazı fonksiyonları çalışmadı bende yüklediğim programları silip hemen önerilen programları yüklicem o yüzden acil ve önemli yazdım: saolsunlar hemen yardım ettiler arkadaşlar.
herkese teşekkürler.:secret

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
dostum acil çünkü son programı yükledim ve bilgisayarda tuhaf şeyler oldu.ve bilgisayrın internet bağlantısı sorunu falan vardı o yüzden başlığa çok acil yazdım.çünkü hangi programı silmem sorunu çözer diğe sordum.ha benim acelem bilgisayarın bazı fonksiyonları çalışmadı bende yüklediğim programları silip hemen önerilen programları yüklicem o yüzden acil ve önemli yazdım: saolsunlar hemen yardım ettiler arkadaşlar.
herkese teşekkürler.:secret

Benimde Şu An İnternet Siteme Saldırı Var Ama Ben Kimseye Acil Yazmıyorum...

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
xxyk1.gif

Kanıt 2

kanitnl0.gif

Kanıt 3

kanit3ao4.gif

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
dostum nediyim geçmiş olsun.ama ben derdimi anlatamadım mı? sen mi anlamak istemiyorsun?
acil dememin sebebini yazmıştım kısaca birdaha yazayım en son program yükledim bilgisyaar tuhaflaştı internette bağlanması bile değişti vb...
acil yazmamın sebebi bu konuyu bir bilene danışayım sorun büyümeden hemen halledeyim diye acil yazdım.inşallah anlaşılmışımdır.
bu arada sen işi biliyorsun ki yardıma gerek duymadın.neyse daha fazla uzatmaya gerek yok herkese selamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.