cok acil yardım pc siya ekrandan baska bişi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşalar suan pc de bi problem ekran sadece siyah baska hic bişi yoq sadece komut satırını calıstıra biliyorum.. ban bi yardımcı olacak varmı....

nasıl düzelte bilrim bi ayrdımcı olurmusunuz...

komut satırı ile format atmak istemiyorum pc ye

ekran ne zaman sıyah oldu bırde anıdenmı oldu yoksa daha oncede oluyormuydu ?
sorun cözüldü.. cvplarınız icin saolun vistanın kendisinden kaynaklanan bi sorun.. buarya sorunun cözümünüde yazacam...
Pc’nizde vista kurulu ise bu tür hatalarla karşılaşmaya hazır olun . Pc’nizi açtınız ve gerekli işlemler gerçekleşti , kullanıcı seçme arayüzü karşınıza geldi ve kullanıcı adını ve eğer varsa şifrenizi yazıp enter’a bastınız ve hoşgeldiniz yazısı . Bekliyorsunuz ama masaüstünüz gelmiyor . Sadece bir siyah ekran var ve bekliyorsunuz .
Ne yapıcaz ?
Çözüm şu arkadaşlar ;
Siyah ekranda beklerken ; Ctrl+Alt+Delete tuş kombinasyonunu tıklayarak görev yöneticisini açın . Görev yöneticisi penceresi geldiğinde Dosya menüsünden Yeni Görev‘e tıklayın . Çıkan kutucuğa aynen ; explorer.exe yazın ve çalıştır diyin . Masaüstünüz gelecektir
icon_smile.gif
İşlem daha bitmedi . Masaüstü geldikten sonra Başlat/Çalıştır‘a gelin ve Regedit yazın . Gelen pencerede şu yolu takip edin ; HKEY_LOCAL_MACHİNE – SOFTWARE – MİCROSOFT – WİNDOWS NT – CURRENT VERSİON – WİNLOGON – SHELL dizini . Buraya gelince SHELL dizinine çift tıklayın oradaki yazan yazıya aldırmadan ; explorer.exe yazıp tamam deyin ve kapatın . Daha sonra denetim masasından kendinize bir tane kullanıcı paneli açın ve girişte oradan girin . Önceki hesaplarınızı silebilirsiniz .

Alıntıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.