Cok Acil Yardım yardımcı Olana Fud Keylogger ve Crypter Verilecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|CobraStaB!|

Katılımcı Üye
29 Ağu 2007
901
0
İstanbul
arkadaşlar bugun pc de hic bi sorun yoktu taki abim bi ram getirip takana kadar rami takti pc de oyuna giriom donmalar ekranda titremeler onceden oyuna rahatlıkla giriodum ama şimdi hic giremiom anında donuor ve ekranda titremeler oluor lutfen nasıl duzeltebilirim acil yardım edin

zaten taktıgı ram olmamıştı ramı takti pc yi acmaya calıstık acilmadi eski rami taktik acildi ama yani o kadar virus yedigim halde o pc oyle titreme ve donma olmuodu

formatta attım ama neden boyle oluor bilmiom

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
Ram soketet lerının bakır telerine zarar vermiş olabilir.
Ramleri güzel pamuklu bi pez parcası ile nazik hareketlerle silmeyi ve deneyiniz.
Yada anakart üzerinde başka ram soketi varsa oraya takmayı deneyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.