çok ama çok acil bir yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
910
2
İzmir
arkadaşlar ben format atmadan önce xp profensionel server spack 2 yi kullanıyodum ve format attıktan sonra doğal olarak silindi daha sonra microsofttan server spack2 paketini indirdin kur diyorum en az server spack 1 in yüklü olması gerekir diyor.daha sonra server spack1 i kurdum yeniden başlattım sonra server spack 2 yi kur dediğimde yine en az server spack1 in yüklü olması gerekir diyor ne yapmam lazım

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
snn yükeldiğin windowsta sp1 yok mu ki :S Tam müzelik bir cd

Herhangib bir int. cafeye gidip korsan xp sp2 satın almalısın sp download edeceğim diorsan eger sp ile uğraşma direk windows ultimate xp windows black xp xp gold filan indir ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.