Çok Önemlİ gİr bak lÜften

CRETAHAIVE

Yeni üye
17 Mar 2009
44
0
BİLGİ-AYI
LÜften destek olun herkes her kes bİr bİrİne gÖndersİn herkes bİr aylik olmak Üzere herkes devlete ÇaliŞsa bu Ülke kalkinir sanadece bunu sÖlİyorum gÖndermek sİze kalmiŞ ama desteklersenİz eger baŞbakanliga 1 yil İÇerİsİnde gÖnderecem sadece herkes bİr bİrİne gÖndersİn adamlar hep devletİ İÇİn ÇaliŞmiŞ kalkinmiŞlar almanlar bİzden sonra savaŞtan Çiktilar halla halla demek kİ bİzde bİ sorun var bunu bİr dÜŞÜnÜn İstersenİz ama İyİ bİr plan ben bİzİm arkadaŞlarlada konuŞtum herkes tÜm tÜrkİyeye dagitacak sagilar sİzde deneyİn yayilsin heryere sadece 1 aylik devlete ÇaliŞilacak 4 saat devlet İÇİn 4saat kendİmİz İÇİn saygilar lÜften destek olun saygilar konuyla hİÇ alakasi yok ama

37amfibi37

Uzman üye
13 Şub 2009
1,161
0
Giderken sağda dönerken solda :)
arkadaşlar tercüme ediyorum :)
arkadaş diyor ki "herkes 1 aylığına devlete çalışsa bu ülke kalkınır diyo (ücretsiz) almanlar da bizle beraber savaştan çıkmışlar onlar bizden gelişmiş çünkü onlarda bu uygulamayı yapmışlar , bu yazıyı herkese gönderin kabul edenler bana ulaşsın bende arkadaşlarımla beraber yapıcam bunu başabakanlığa başvuracaz sadece 4 saatinizi devlete ayırıp çalışabilrisiniz 1 ay boyunca " diyor az ve öz oldu :D
arkdaş böle diyor doğruda diyor eğer bilgisayar başından bi işse 4 saat devlete çalışabilirim 1 ay boyunca ;)

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
arkadaşlar tercüme ediyorum :)
arkadaş diyor ki "herkes 1 aylığına devlete çalışsa bu ülke kalkınır diyo (ücretsiz) almanlar da bizle beraber savaştan çıkmışlar onlar bizden gelişmiş çünkü onlarda bu uygulamayı yapmışlar , bu yazıyı herkese gönderin kabul edenler bana ulaşsın bende arkadaşlarımla beraber yapıcam bunu başabakanlığa başvuracaz sadece 4 saatinizi devlete ayırıp çalışabilrisiniz 1 ay boyunca " diyor az ve öz oldu :D
arkdaş böle diyor doğruda diyor eğer bilgisayar başından bi işse 4 saat devlete çalışabilirim 1 ay boyunca ;)
bu nu mu dıyo bu arkadas:( amfibi senı dıl takımına alsınlar tht ye basvur:D

kostebekK

Yeni üye
30 Mar 2009
12
0
hahaha apache sen bÖyle konulara gİrİyormuydunya yanliŞ anlama abİ senİ hep derİn zor sİtelerde hack yaparken gÖrdÜĞÜmÜz İÇİn arkadaŞda doĞru sÖylÜyor bİraz da devlet İÇİn ÇaliŞin ya hehehe

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.