Çok Sağlam Bir Virüs Yedim !

hacked034

Üye
31 Ocak 2013
197
0
Crack Programı İndirirken Virüs Girdi Napsam Temizleyemedim.Bilgisayar Odada Birisi Gelince Youtube vs Siteleri Açamıyorum,Uygunsuz Resimler Oluyor.Google'a Giricem Mesela Başka Bir Site Açılıyor.ComboBox İndirdim Yükledim Olmadı. ESET NOD32Bulamıyo, EmsiSoft Anti-Malware İndirdim Yine Olmadı Çıldırıcam !:RpS_cursing:

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Ahah. İmza ile konu ve nick çelişkisi.

Konuna gelince DNS spoofing virüsü yemişsin. Eğer canım isterse sana özelden yazarım düzeltirim.

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Win 7 ise çalıştıra msconfig yazın. Oto başlatma bölümüne basın üstten. Tanımadığınız programların oto başlatmasını kapatıp. Görev yöneticisinden sonlandırın. Yapamazsanız restart atın. Zaten bi daha açılmaz. Tekrar msconfigi açıp oto başlatmasını iptal ettiklerinizin konumuna gidip silin. Win 10da ise oto.başlatma işlevini görev yöneticisinden kontrol ediyorsunuz. Diğer adımlar aynı.

BuzeRo

Üye
19 Haz 2013
79
0
Sub_main
DNS spoofing yemişsindir. Modem arayuzune gir ve internet dns lerini kontrol et, 8.8.8.8 8.8.4.4 ile değiştir.Bence buyuk ihtimal modem arayuzunde virus veya bilgisayarın dns sini kontrol et. DNS ile seni yönlendirebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.